Tanie wyjazdy do Grecji

Tanie wyjazdy do Grecji

Postautor: CzesławZagoński » 27 cze 2016, o 03:04

Marzy mi się od zawsze Grecja wakacje tego roku to ma być w końcu ten moment, że zabiorę dzieciaki i tam polecimy na przynajmniej tydzień. Ogólnie wszystko dobrze tylko ani nie znam języka ani nie jestem za bardzo obyty w byciu zagranicą to szukam jakiejś oferty all inclusive żeby po prostu tam dotrzeć i spełnić marzenie. Interesują mnie możliwie niedrogie wyjazdy.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Tanie wyjazdy do Grecji

Postautor: kromka20 » 27 cze 2016, o 05:55

Grecja ogólnie nie jest jakoś specjalnie droga, szczególnie teraz, jak było to całe zamieszanie z kryzysem gospodarczym. Turystów jest trochę mniej, bo się pewnie wystraszyli, że sytuacja niestabilna, ale ja byłam niedawno i zero problemów. No i dzięki temu wszyscy delikatnie opuszczają ceny, więc to idealny moment, żeby się tam wybrać. Nie bój się korzystać z biura podróży, bo jak nie masz doświadczenia, to bez szans, że zrobiłbyś to samodzielnie za mniejsze pieniądze,
kromka20

Tanie wyjazdy do Grecji

Postautor: dębowy69 » 27 cze 2016, o 08:39

Też myślę, że nie ma co się męczyć samemu. Sporo ofert na Grecję na wakacje 2016 możesz znaleźć przez PrestigeTravel.pl. Wiesz, to są loty czarterowe, specjalne zniżki w hotelach dla biur podróży, więc ostatecznie wychodzi taniej, szczególnie jeśli kupisz na krótko przed samym wylotem.
Awatar użytkownika
dębowy69

Tanie wyjazdy do Grecji

Postautor: dariakepa » 27 cze 2016, o 11:08

Dokładnie, Grecja super i da się ją zwiedzić tanio, jeśli się szuka First Minute albo Last Minute. Na te wakacje FM już przegapiłeś, więc pozostaje liczyć na wyprzedaże letnie. Powodzenia w każdym razie, obyś się zachwycił swoją wymarzoną Grecją!
dariakepa

Wróć do Rekreacyjnie i turystycznie