Gdzie kupię śpiwory i sprzęt do wypadu w góry?

Postautor: CzesławZagoński » 8 mar 2017, o 22:37

Witam. Chciałbym niedługo zorganizować wraz ze znajomymi wypad w góry. Nie wiem jednak gdzie kupić wszystkie potrzebne sprzęty, śpiwory, namioty itp. może nzacie jakiś fajny sklep, gdzie można takie coś kupić? Będę wdzięczny! Bo już tyle szukam i szukam i mam już tego po dziurki w nosie ;) dzięki i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: kromka20 » 9 mar 2017, o 00:49

możesz kupić znakomite śpiwory i właśnie tego typu sprzęty tutaj: http://napieszo.pl/151-spiwory ;) ogólnie to jest właśnie sklep dla osób, które uwielbiają podróżować, jeździć w różne miejsca, nocować pod gołym niebem itp. to bardzo fajna oferta dla ludzi, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek itp. ja sama tam często robię zakupy i gorąco zahcęcam do tego samego ;)
kromka20

Postautor: ScubieSnack06 » 9 mar 2017, o 03:06

No to już wiem, gdzie sobie kupię sprzęt na taki wypad ;) napieszo.pl to stronka która spadła mi normalnie z nieba ;p dzięki za nią!
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 9 mar 2017, o 05:27

ja też uwielbiam tego typu wyjazdy i wypady za miasto i jednak dobrze byłoby mieć odpowiedni sprzęt, obuwie itp. mam zamiar zrobić tam zakupy i cieszę się, że jest ogólnie ta stronka ;) dużo łatwiej będzie wszystko skompletować na wyprawę ;D
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: AlexanderNie-wielki » 9 mar 2017, o 07:46

No proszę, bardzo fajny temat ;D sam rozglądam się za dobrymi butami trekkingowymi i widzę, że na tej stronce mają właśnie takie ;) mam zamiar się w takie zaopatrzyć ;) może jeszcze plecak sobie jakiś kupię? Hmm
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Wróć do Rekreacyjnie i turystycznie