Szukam taniego hostelu w Warszawie Centrum

Postautor: AlexanderNie-wielki » 12 wrz 2017, o 22:51

Szukam taniego hostelu w Warszawie Centrum. Zależy mi na przyzwoitych warunkach no i żeby nie była to kompletna rudera. Macie coś do polecenia?
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: Arcymistrz1993 » 13 wrz 2017, o 00:57

Sprawdzaj dokładnie co piszą na stronach u siebie no i dopytuj o szczegóły jeśli nie chcesz zostać wywiany w pole.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: kopernikus » 13 wrz 2017, o 02:36

Jeśli chodzi o tani hostel w Warszawie Centrum to możesz tu nawet sobie zajrzeć http://mishmashhostel.com/ jak tam byłem to spoko warunki były. Wifi, pościel zmieniona, ręcznik, tv no i wygodne łóżka były, nie powiem. Wiadomo zę nie kosztuje mniej niż hotel ale warto się tam zatrzymać. Bo w kilku już miejscach byłem i nieraz w ogole nie miałem neta a tam łapało mi normalnie wifi a jak człowiek pracuje w podrozy to wiadomo jak to nieraz bywa.
kopernikus

Postautor: wulgar » 13 wrz 2017, o 04:45

Dzisiaj wifi i tv to już standard. Wiadomo ze człowiek i tak chce się przespac włączyc fb i wysłac kilka wiadomości do rodziny znajomych i pojsc spac. Ja raz byłem w takim hostelu ze podłoga się rozpadała normalnie, bo była lepiona z roznych dziwnych płyt. Ale jak patrze na zdjęcia to ten podawany hostel wyglada calkiem spoko.
wulgar

Postautor: kopernikus » 13 wrz 2017, o 06:16

Jak szukasz taniego noclegu w hostelu w Warszawie Centrum to sobie nawet poczytaj o tym hostelu co podawałem http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/ i jak cos to dzwon. Oni maja dwa hostele Nowogrodzka i Old Town zreszta sobie doczytaj. Sa zdjęcia pokoi to możesz sobie zobaczyc jak to wyglada.
kopernikus

Postautor: wulgar » 13 wrz 2017, o 07:06

Jak dobre połaczenie hostelu to warto wziąć.
wulgar

Wróć do Rekreacyjnie i turystycznie