Czy jak kupuję zlew z granitu to baterię też lepiej kupić z granitu?

Postautor: amanda » 16 sie 2016, o 04:01

Mój partner wymyślił, żeby nei tylko zrobic remont i tym mnie zdenerwowac bo jak zawsze mam nawal pracy i człowiek szuka czasu dla siebie to jeszcze chce, abyśmy mieli zlew granitowy. Wiem, ze to kamien, ale jak kupuje zlew z granitu to czy lepiej kupic baterie z granitu czy niekoniecznie?
amanda

Postautor: dariakepa » 16 sie 2016, o 06:49

A mnie się wydawalo ze to kobiety lubia remonty. ; ) Ale widze ze takim kobiecym rodzynkiem jestes, który za tym nie przepada nono :P
dariakepa

Postautor: amanda » 16 sie 2016, o 08:51

Nie przepadam, bo nie mam na to zwyczajnie czasu. A dom wyglada jak pobojowisko :( Ratunku…. Czy ktoś mnie słyszy?
amanda

Postautor: dębowy69 » 16 sie 2016, o 10:34

Jak dla mnie sprawa jest prosta, kupujesz taka baterie, która pasuje. Wiadomo, ze jak masz bardzo prosty zlew to ta bateria tez nie może się rzucac w oczy, tylko ma ladnie tworzyc całość. I wcale nie oznacza to ze najlepiej kupowac wtedy baterie z granitu. Niekoniecznie. To już zalezy od ciebie. Bo teraz na rynku jest wiele modeli zlewozmywaków granitowych z baterią wiec na pewno znajdziesz cos dla siebie. Bo taki zlewozmywak to jednak decyzja na lata, bo wytrzymale jest, a poza tym nie ukrywajmy, ale nie wyglada tandetnie jak czasami stal. A bateria granitowa to żadna koniecznosc tylko po prostu kupujesz jak pasuje ci do wnętrza. Sprawdzasz po prostu jakie ma funkcje np. wyciągana wylewka i tyle. Ja chcę mieć taki niby ,,prysznic” w kuchni, bo jednak ulatwia to sprawe bardzo.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: pilotsmiglowca » 16 sie 2016, o 12:37

Wszystko zalezy od tego, jaka ma to być bateria. Bo i tak cenowo to jednak to wyglada podobbnie Az takiej kolosalnej roznicy nie ma. Musisz znalexc to co ci pasuje. A granitowe baterie kupisz w sklepie Bort która jest polska firma. Oni maja i baterie i zlewy z granitu. wiec możesz od razu całość sobie dobrac jak się uprzesz a jak nie to zawsze ze stali i po sprawie ;)
pilotsmiglowca

Wróć do Co w domu&ogrodzie?