Drzwi zewnętrzne drewniane w Poznaniu. Gdzie i jakie kupic??

Postautor: CzesławZagoński » 1 lut 2017, o 03:50

Witam. Planuję zakupic drzwi zewnętrzne, chciqałbym kupić drewniane i zastanawiam sie, gdzie najlepiej kupic takie drzwi, aby miec gwarancje ich wysokiej jakosci. Oczywiście zależy mi też na stosunkowo niskiej cenie, nie chciałbym przepłacić. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: ScubieSnack06 » 1 lut 2017, o 04:14

Od zawsze marzyly mi sie drzwi drewniane zawsze, poza tym tylko drewno pasowalo do stylu mojego domu wiec dlugo jeździlem i szukalem odpowiednich. Znajomy polecil mi drzwi zewnętrzne drewniane koło Poznania, z których był bardzo zadowolony, byla to firma http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/drewniane/ gdzie drzwi dostepnych jest od wyboru do koloru. Ze swoich jestem zadowolony, jesli ktos jest zainteresowany, moge wyslac fotki. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 1 lut 2017, o 05:18

Witaj. Szczerze mówiąc nigdy w zyciu nie kupiłbym drzwi wejsciowych z drewna, wigloc dostaje sie pod lakier, tragedia
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: AlexanderNie-wielki » 1 lut 2017, o 07:59

To, ze wigloc dostaje sie pod lakier to nie wina drewna, ale wykonania... Ja kupilem drzwi zewnętrzne z drewna pod Poznaniem, w Przeźmierowie i bylem bardzo zadowolony. Solidne i wytrzymale
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: CzesławZagoński » 1 lut 2017, o 08:35

A gdzie dokładnie kupiłes??
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: AlexanderNie-wielki » 1 lut 2017, o 08:59

Firma DOM-BUD Serwis, dobra jakosc w bardzo dobrej cenie. Firma ta współpracuje z uznanymi producentami polskimi i zagranicznymi, jest importerem m. in. włoskiej marki G.D. DORIGO. W cenie drzwi oferują także montaz oraz kilkuletnią gwarację (zależy od modelu). Bardzo polecam
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Wróć do Co w domu&ogrodzie?