Filtry do ekspresów do kawy – gdzie kupić?

Postautor: dariakepa » 20 lut 2017, o 21:32

Cześć, możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy, gdzie kupię markowe filtry do ekspresu do kawy? Będę wdzięczna za wszelkie polecenia, sprawa dość pilna, bo musze filtr wymienić już, a wiadomo, że chwilę trwa też wysyłka i tak dalej…
dariakepa

Postautor: zagadkowaUlka » 20 lut 2017, o 22:55

Czy w dzisiejszych czasach już po prostu wszystko musi być markowe? Nawet zwykłe filtry do ekspresu, serio?
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: dariakepa » 21 lut 2017, o 00:01

Kompletnie nie rozumiem Twojego oburzenia w tej kwestii??
dariakepa

Postautor: zagadkowaUlka » 21 lut 2017, o 02:30

A ja nie rozumiem w czym lepsze są rzeczy markowe od tych nie markowych. Wszyscy mają ostatnimi czasy obsesję na punkcie marek i przepłacają tylko tak naprawdę za logo znanej firmy i nie interesują się tym, że mogliby kupić to samo bez tego logo o wiele taniej na przykład. Bezsensu, żyjemy w czasach absurdu.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: MarlenaSałacińska » 21 lut 2017, o 04:52

Omg, jaka zbulwersowana… :P Ja tam nie uważam żeby był to absurd. Skoro ktoś kupuje porządny, markowy ekspres do kawy, który ma takie a nie inne funkcje itp. i robi kawę dobrej jakości niczym z porządnej kawiarni (nie sieciówki, a prawdziwej kawiarni!) to chyba logiczne, że kupuje do niego części tej samej marki żeby było jak najlepiej dobrane. Filtry do ekspresów różnią się od siebie bardzo, wielkością i nie tylko, w zależności od tego jakiej są firmy i do jakiego ekspresu, więc najrozsądniej kupować markowy filtr specjalne dodanego ekspresu, lol. Co w tym złego, bo nie rozumiem??
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: tori » 21 lut 2017, o 06:45

Ja też nie rozumiem co w tym złego, bo zgadzam się w stu procentach, że to najlepsze rozwiązanie a nie jakiś wymysł i zachcianka bezpodstawna. A jeśli chodzi o dobre filtry do ekspresów to spory wybór można znaleźć na filtrosfera.pl, nawet mogę Ci podrzucić dokładny link, bo sam przed chwilą u nich zamawiałem: filtrosfera.pl/filtry-do-ekspresow. Łap, mają ogromny wybór różnych filtrów do ekspresów dobrych marek, powinnaś znaleźć odpowiedni do swojego.
tori

Postautor: dariakepa » 21 lut 2017, o 07:01

Super, dzięki wielkie. O taką odpowiedź mi chodziło, a nie jakieś zarzuty i czepianie się…
dariakepa

Postautor: tori » 21 lut 2017, o 08:49

No to się cieszę, że pomogłem i podrzuciłem to, czego Ci trzeba :))
tori

Wróć do Co w domu&ogrodzie?