Poszukuję firmy zajmującej się zakładaniem trawników w Poznaniu.

Postautor: CzesławZagoński » 18 maja 2017, o 00:18

Witajcie wszyscy! Mam taką do was istotną sprawę. Mianowicie mam już zbudowany dom, zostały prace wykończeniowe w środku, więc żaden ciężki sprzęt juz na podwórko wjeżdżać nie będzie. Pomyślałem, że to doskonały moment na to, by założyć sobie ładny ogród. Wiadomo, jego podstawą jest ładny trawnik. Poszukuję więc jakiejś firmy, która zajmuje się zakładaniem trawników w Poznaniu, kojarzycie taką?
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: ScubieSnack06 » 18 maja 2017, o 00:40

A co to? Nie umiesz wysiać trawnika? Musisz tylko sobie kupić najlepiej jakąś agrowłókninę. Przekopujesz ogródek, kładziesz ją, zasypujesz ziemią, wysiewasz później trawę. Tylko najlepiej od razu posadź drzewka i krzewy, bo później ciężko się w tej agrowłókninie kopie.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: CzesławZagoński » 18 maja 2017, o 02:32

Widzisz, ja nie chcę wysiewać trawy, bo nim ta mi wyrośnie taka, jaką bym chciał, to dużo zasu jednak minie. Mi chodzi o to, by położyć rolki trawy na podwórku. Najlepiej by było, żeby też była z jakimś zabezpieczeniem przeciwko kretom.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: kromka20 » 18 maja 2017, o 02:56

A to się w ogóle tak da? To znaczy, wiem, że rolki trawy się kładzie, ale mi chodzi o tę drugą część, te zabezpieczenia przeciwko kretom. Bo na moim podwórku to niestety mam przez niego krajobraz księżycowy :(
kromka20

Postautor: Arcymistrz1993 » 18 maja 2017, o 03:39

To lej ropę w kretowisko, to zawsze pomaga.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: kromka20 » 18 maja 2017, o 05:33

Tak i przy okazji mam zanieczyszczać środowisko. Coś Ty na głowę upadł? :/
kromka20

Postautor: rzychoniowa » 18 maja 2017, o 07:16

Cześć! Rzeczywiście takie zabezpieczenia przeciwko kretom są i nie trzeba się wcale posuwać do tak drastycznych metod, jak tu kolega przytoczył. Wystarczy znaleźć dobrą firmę, która takie usługi oferuje. I już odpowiadając na pytanie kolegi, zakładaniem trawników w Poznaniu zajmuje się specjalistyczna firma, której pracownicy oferują najlepsze usługi jeśli chodzi o tworzenie ogrodów. Możecie ją znaleźć pod tym linkiem: http://www.ogrodybarw.pl/zakladanie-trawnikow/. Z tego co wiem, to ta firma od dosyć dawna zajmuje się tworzeniem pięknych ogrodów i mają sporo wyróżnień na swoim koncie. Takie założenie trawnika więc to dla nich będzie istna betka ;)
rzychoniowa

Postautor: CzesławZagoński » 18 maja 2017, o 09:17

Hm, kto wie, to może wezmę ich w ogóle do rozplanowania mojego ogrodu? Bo mój koncept póki co jest w powijakach, a może, gdybym go im przedstawił, to oni by go bardziej rozwinęli?
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: rzychoniowa » 18 maja 2017, o 11:31

Warto spróbować :)
rzychoniowa

Wróć do Co w domu&ogrodzie?