Oświetlenie - jakie wybrać?

Oświetlenie - jakie wybrać?

Postautor: MarlenaSałacińska » 10 lip 2018, o 01:59

Mi niesamowicie się podobają tanie lampy kuchenne wiszące. One obecnie są modne, dlatego ja je swego czasu sobie kupiłam. Uważam, że doskonale się prezentują w kuchni. Prawdopodobnie kupię również lampy stojące do salonu. A wtedy mój dom niewątpliwie będzie ładnie się prezentował. Uważam, że lampy dają wiele uroku do chałupy, no i powinny zwłaszcza pasować do aranżacji, toteż warto je wybierać z rozwagą.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska
 
Posty: 119
Rejestracja: 23 wrz 2014, o 11:15

Oświetlenie - jakie wybrać?

Postautor: dariakepa » 10 lip 2018, o 04:30

Sądzę, że najlepiej kupić lampy loftowe. Są one piekielnie potrzebne, w szczególności w nowoczesnych pomieszczeniach. Teraz od groma moich przyjaciółek tak sobie planuje chałupę. Ja niedawno w sieci dojrzałam banner, na którym był umieszczony napis: nietuzinkowe lampy wiszące nowoczesne. Możliwe że wnet wybiorę sobie taką innowacyjną lampę, ponieważ powinnam przyznać, że ciekawie się prezentują. Jednak teraz nie mam forsy.
dariakepa
 
Posty: 76
Rejestracja: 25 lut 2016, o 08:19

Oświetlenie - jakie wybrać?

Postautor: rzychoniowa » 10 lip 2018, o 06:29

Świetne oświetlenie umożliwiają unikalne i nowoczesne lampy stojące. Ja przypuszczalnie wkrótce kupię sobie takie oświetlenie, ponieważ ostatnio zauważyłam taką lampę u kumpeli. Powinnam oznajmić, że nieco czytałam o lampach. Szczególnie ciekawi mnie ich styl. Dużo wyczytałam w dziale online pt.: lampy nowoczesne wiszące. Tam były zamieszczone różnorodne informacje o nich, więc sporo się dowiedziałam.
rzychoniowa
 
Posty: 84
Rejestracja: 25 lut 2016, o 08:20

Oświetlenie - jakie wybrać?

Postautor: mathias » 10 lip 2018, o 08:25

Istnieje mnóstwo pomysłów na danie ładnego oświetlenia do mieszkania. Multum ludzi decyduje się na różnorodne połączenia. Fajną sprawą są oryginalne lampy podłogowe stojące. Tego rodzaju lampę dałem do swojego pokoju gościnnego. Muszę powiedzieć, że to idealne rozwiązanie kiedy chcemy światła, a lampka sufitowa daje zbyt dużo jasności. Na dodatek niedawno wykonywałem remont wc i zdecydowałem się na oświetlenie LED sufitowe. Najpierw rozważałem o lampach sufitowych, ale mój przyjaciel polecił mi tego rodzaju rozwiązanie. Super, że go wysłuchałem, ponieważ z takim sposobem o wiele lepiej się żyje, a w dodatku takie światło w toalecie jest fajniejsze. :P
mathias
 
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2016, o 08:11


Wróć do Co w domu&ogrodzie?

cron