Jak ozdobić mieszkanie???

Postautor: dariakepa » 12 lip 2018, o 11:31

Wiele osób wybiera udekorowanie ścian w chatach. W tym momencie ludzie stawiają na design. Ja niedawno przeprowadzałam się do mojej nowej kawalerki i bardzo chciałam mieć coś nowoczesnego u siebie. W końcu wpadłam na pomysł i uznałam, że w mojej sprawie doskonale sprawdzi się oryginalne lustro stylowe. Odnalazłam dobry sklep sieciowy, w którym proponowali w atrakcyjnej cenie różnorodne ozdoby do chaty. Dodatkowo bardzo trafiły mi do gustu tam obrazy. Zamówiłam dwa. Wszystko prezentuje się u mnie cudownie. : D
dariakepa

Postautor: MarlenaSałacińska » 12 lip 2018, o 11:41

lustro ozdobne to przyjemność, którą bezwzględnie idąca z postępem gospodyni powinna rozpatrywać przy modernizacji 4 kątów. Ja u siebie zamontowałam bodaj z 10 luster (pogubiłam się w obliczeniach) i wciąż mam ochotę na następne :) Fajne są także np. zdjęcia starych samochodów, bibeloty z kategorii vintage etc. Mogłabym truć o tym do nocy :) Najprawdopodobniej pomyliłam fronty i zamiast kreować się nauczycielką, miałam się trudnić designem :)
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: rzychoniowa » 12 lip 2018, o 12:29

Wraz z narzeczonym nabyliśmy w lecie lustro do salonu Celia i trzeba zaznaczyć, że zaliczyliśmy złoty interes. Stylowy styl i przykuwająca wzrok lamówka kompletnie przeobraziły wygląd naszego pokoju i aktualnie zamierzamy kupić parę nowych dodatków, które dopełnią obrazu nowej stylistyki :) Sądzę, że za niedługo zasponsoruje sobie również lustro w przedpokoju, bo to obecne każe myśleć o latach, które bezpowrotnie już odeszły.
rzychoniowa

Postautor: kopernikus » 12 lip 2018, o 13:56

Ostatnio szukaliśmy z małżonką niebanalnych dekoracji ściennych do naszego mieszkania. Poszukiwaliśmy produktu niesztampowego, eleganckiego oraz użytecznego. Stwierdziliśmy, że ciekawym pomysłem będzie nabycie lustra. Sprawdziliśmy zatem sieć internetową pod względem frazy lustro srebrne. Wybranie odpowiednich luster troszkę trwało – mamy z żoną różne gusta, jednak w końcu zakupiliśmy artykuły, które w 100% spełniają nasze wymagania. I dziś nasz dom posiada ciekawą ozdobę!
kopernikus

Wróć do Co w domu&ogrodzie?