Prośba o weryfikacje firmy

Postautor: Arcymistrz1993 » 5 maja 2016, o 05:42

Witam czy ktos z wasm mial kiedy do czynienia z firma AptusShop ? Zewsząd slysze bardzo pochlebne opinie na ich temat jednak nie sprawdzilem nigdy sam. Koledzy mowia ze robia responsywne sklepy internetowe i ze to jest ostatni krzyk mody. Chetnie bym sam sie przekonal o tym bo mam jeden projekt e-commerce do zrealizowanie podpowiem chodzi o sprzedaz butow niedostepnych w polsce
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: AlexanderNie-wielki » 5 maja 2016, o 06:00

ja znimi wspólpracowalem zrobili mi witryne na której sprzedaje kosmetyki i wszystko bardzo dobrze dziala. klienci chwala sobie funkcjonalnosc oraz niezawodnosc sklepu co wcale nie należy do takich czestych sytuacji. dla tego ode mnie trzy razy tak
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: kopernikus » 5 maja 2016, o 06:43

A co to, Mam talent?? hehe :D też bym był zaintersowany który sklep internetowy jest najlepsze. syn mi proponuje darmowe szablony ale mi się wydaje że to musi być jakiś haczyk w tym no bo kto by za darmo coś takiego udstoępniał co nie? pewnue lepiej zapłącić i mieć pewność
kopernikus

Postautor: dębowy69 » 5 maja 2016, o 08:39

no i się nie mylisz, tam jest wiele haczyków. trzeba i tak w końvu zapłącić. ludzie niestey nie czytają za bardzo umów i potem jest problem. dlatego ja powierzyłem całą sprawe takiej firmy informatyków i miałęmw szystko z głowy. tak jest najlepiej i polecam wszystkim ten spokuj
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: mathias » 5 maja 2016, o 09:03

Niestety sklep internetowy jest czyms takim gdzie sie odnajda przede wszystkim ludzie mlodzi bo staruchy sie juz nie odnajda. Wszystkim mlodym bym polecal zalozenie takiego sklepu bo to wygodny sposob na zycie. Nie trzeba codziennie nigdzie siedziec osiem godzin. Jest wiele dostepnych opcji jak zalozyc taki sklep znacie internet to szukajcie to przecież znacie najlepiej co nie
mathias

Wróć do Ogólnie o komputerach i internecie