Data Center dla biznesu – plusy i minusy

Postautor: wulgar » 10 mar 2017, o 00:07

Rozwiązania informatyczne dla firm rozwijają się zdecydowanie szybciej niż jestem w stanie za nimi nadążyć dlatego założyłem temat z którego chciałbym się dowiedzieć jakie są plusy i minusy profesjonalnych Data Center dla biznesu. Widzę jak wiele można w infrastrukturze mojej firmy poprawić ale zanim zaczne ogarniac ten bałagan to chciałbym dowiedzieć się w którym kierunku najlepiej się rozwijać. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
wulgar

Postautor: amanda » 10 mar 2017, o 02:43

Cześć. Przeszłam chyba przez wszystkie etapy bo zaczęło się od jednego komputera, później doszedł dysk internetowy, z czasem i to przestało wystarczać więc znalazłam firmę z własnymi serwerami. Płacę bardzo mało a praca na danych bardzo się uprościła i przyspieszyła bo mogłam odstawić dotychczasowe systemy na rzecz stabilniejszych i niezawodnych. Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz tu: https://www.lizard.pl/data-center. Mam nadzieję ze pomogłam, pozdrawiam.
amanda

Postautor: pilotsmiglowca » 10 mar 2017, o 03:12

Znam https://www.lizard.pl/ i mogę się obiema rękami podpisać pod opinią koleżanki bo firma jest pewna, solidna i niedroga. Osobiście nie znajduję minusów data center bo jest to niejako forma ewolucji przechowywania danych w firmie. Oprócz szybszego dostępu i większej przestrzeni masz również zapewniony back up, wiec nawet jesli przydarzy się awaria albo coś sam poplączesz to możesz wrócić do stanu wyjściowego.
pilotsmiglowca

Postautor: kopernikus » 10 mar 2017, o 05:16

Zwróciłeś uwagę na bardzo ważną rzecz. Zatrudniłem pare lat temu chlopaka do biura no i myslalem ze mloda osoba nie bedzie miala problemu z komputerem takze nawet za bardzo nie weryfikowałem takich umiejetnosci. Okazalo sie ze sukcesywnie usuwał rekordy z bazy, albo dodawał produkty ludziom którzy defakto ich ni posiadali. Nawet rok później zdarzały się pomyłki z tego tytułu. Back up jest ważny bo jakbym miał wcześniej taką opcję to jednym kliknieciem zrobiłbym porządek.
kopernikus

Postautor: rzychoniowa » 10 mar 2017, o 07:44

Cześć wam! Znajomy polecił mi firmę Lizard bo oprócz data center potrzebowałam obsługi IT dla firmy. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie, nie mogę się do niczego przyczepić, a stałe kwoty za usługi bardzo ułatwiają mi planowanie wydatków. Widać że zależy im na kliencie, wszystko działa sprawnie i bezawaryjnie.
rzychoniowa

Wróć do Ogólnie o komputerach i internecie