Elektronarzędzia godne polecenia

Postautor: ScubieSnack06 » 13 cze 2016, o 00:23

Witam wszystkich forumowiczow. Nie wiem ile jest wśród was fachowców i ilu się zna na rzeczy, ale interesują mnie dobre elektronarzędzia takie jak szlifierki. Może ktoś zna się na tej branży i podpowiedziałby coś starszemu koledze?
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: dariakepa » 13 cze 2016, o 00:54

Ja korzystałam ze szlifierek takich jak te na tej stronie oferta.tech-poznan.pl/szlifierki-mimosrodowe. Ładnie szlifują i drewno i metal i powierzchnie sztuczne. Dokładnie usuwają farby i lakiery. Mi się bardzo przydały. Do tego bardzo łatwe w obsłudze wymienne talerze. Idealne dla takiej kobiety jak ja. z jednej strony lubię pomajsterkować sama, ale z drugiej nie lubię zbyt ciężkich i skomplikowanych narzędzi. Te są wprost doskonałe.
dariakepa

Postautor: MarlenaSałacińska » 13 cze 2016, o 01:44

Już myślałam, że tylko ja jestem taka zakręcona na punkcie majsterkowania, a tu widzę, że inna dziewuszka ma takie same pasje, super. W tym sklepie szczególnie podoba mi się szlifierka kątowa z regulacją obrotów. Bardzo wygodna. Kątówka jest chyba najbardziej wszechstronnym narzędziem jakie znam. Oczywiście wszystko zależy od tego jaka tarczę się zastosuje.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: Arcymistrz1993 » 13 cze 2016, o 03:08

Ile kobiet :) Jestem zaskoczony. Pozytywnie ma się rozumieć. Widzę, że panie też kupują w moim ulubionym sklepie TECH Poznań. Często kupuję tam po kilka szlifierek. Długo szukałem tak rzetelnego sklepu. Obsługa jest pierwszorzędna. Kupując u nich mam pewność, że sprzęt się nie zepsuje i nie chodzi tylko o gwarancje, którą oczywiście dają, ale też o to, że faktycznie nic się nie psuje. To ważne, bo nie lubię przerywać pracy i przechodzić wszystkich procedur. Zanim dostanie się nowy sprzęt, dawno się skończy zaplanowany remont albo ucieknie przewidziany na to urlop.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: AlexanderNie-wielki » 13 cze 2016, o 03:58

Tak to jest bardzo irytujące, no i traci się w ten sposób cenny czas jakby nie patrzeć.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: ScubieSnack06 » 13 cze 2016, o 05:55

też tak myślę, przejrzę ofertę tego sklepu i wybiorę coś ciekawego. Widzę, że ceny wcale nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 13 cze 2016, o 08:44

Tak, ceny prezentują się całkiem nieźle. Nie ukrywam, że to też jest powód dla którego odwiedzam ten sklep tak często.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Wróć do Urządzenia i elektronarzędzia