Tanie auto na jeden dzień w Poznaniu

Postautor: rzychoniowa » 7 lip 2016, o 00:45

Od kilku dni przeszukuję oferty wypożyczalni samochodowych i widzę pewną tendencję, że powyżej tygodnia zaczynają się dobre ceny, a gdy w grę wchodzi wynajem krótkoterminowy, to robi się nieco droższej. Oczywiście rozumiem, że to normalne, ale jestem pewna, że jest gdzieś w mieście firma, która jest w stanie zaoferować mi auto osobowe w niezłej cenie na jeden dzień. Jeśli ktoś zna jakąś ofertę poniżej 70zł przy jednodniowym wypożyczeniu, to chętnie posłucham!
rzychoniowa

Postautor: ScubieSnack06 » 7 lip 2016, o 03:19

Może być trudno, z tego co wiem, na rynku motoryzacyjnym po prostu są takie ceny i trzeba je zaakceptować. Przecież na jeden dzień to się nie opłaca nawet tego auta szykować dla klienta.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 7 lip 2016, o 04:56

To mi z kolei właśnie się trafiło. Potrzebowałem samochodu bardzo pilnie, bo siostra z dzieciakami przylatywała ze stanów i do jednego, mojego Fiata byśmy się na pewno nie zmieścili. Także wynająłem na wycieczkę krajoznawczą. Skorzystałem z tej strony internetowej, są opcje cenowe zgodne z twoimi wymaganiami. Mam nadzieję, że udało mi się pomóc.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: pilotsmiglowca » 7 lip 2016, o 07:23

To prawda, ja sam brałem u nich samochód na wynajem krótkoterminowy Poznań nigdzie indziej lepszej oferty nei ma. Tam na szczęscie były zupełnie dogodne warunki ;)
pilotsmiglowca

Wróć do Autostrada do motoryzacji