Usługi transportowe

Usługi transportowe

Postautor: wulgar » 16 sie 2016, o 01:04

Cześć wam. Szukam w imieniu kolegi pilnie informacji na temat holowania samochodów. W szczecinie utknął mu samochód, w dość bezpiecznym miejscu, tak więc na razie szuka najlepszych ofert. Czy zetknęliście się z dobrymi laweciarzami może i jesteście w stanie cokolwiek poradzić? Jeśli tak nie bójcie się, piszcie. Będę wdzięczny za każdą możliwą podpowiedź i będę starał się też pomagać w razie innych tematów. Pozdrawiam
wulgar

Usługi transportowe

Postautor: tori » 16 sie 2016, o 02:57

Cześć. Według mnie chyba jest ci potrzebna firma oferująca usługi pomocy drogowej w Szczecinie. Zdaje się, że najlepszą firmą będzie tutaj autoholowanie-szczecin.eu. To firma dobra, wielu ją polecało. Założyciel znacznie poszerzył swoją działalność i jest pomocny. Moja koleżanka kiedyś wjechała do rowu, natychmiast pomógł wyciągnąć. Była spanikowana, przerażona, jeszcze jej kawe przywiózł bo była zmarznięta. Na prawdę bardzo pomocny facet.
tori

Usługi transportowe

Postautor: CzesławZagoński » 16 sie 2016, o 04:44

Kawa to podstawa, bo to nigdy nic nie wiadomo co się przydarzy :D a tak poważnie ważne żeby laweciarz szybko dotarł na miejsce, bo to różnie bywa z utrudnieniami na drodze. Sam kiedyś wracałem do domu z pracy i babka też długo czekała na laweciarza, ruch był wahadłowy, bo ta niefortunnie rypła w słup. No ale co zrobisz, wiele kobiet nie potrafi jeździć, nie potrafi też się opanować i logicznie myśleć w chwili wypadku, aby jakoś manewr wykonać. Taka prawda.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Usługi transportowe

Postautor: kopernikus » 16 sie 2016, o 06:41

Prawda prawdą, ale my mężczyźni też miewamy wypadki, więc nie ma co roztrząsać. Lepiej zastanowić się nad tym transportowanie auta w Szczecinie. W końcu ceny laweciarzy są różne, jedni mają ceny z kosmosu.
kopernikus

Usługi transportowe

Postautor: AlexanderNie-wielki » 16 sie 2016, o 09:17

Można zawsze wyszukać w sieci takie oferty. Jest ich pełno.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Wróć do Autostrada do motoryzacji