Regeneracja belki w citroenie – problem

Postautor: pilotsmiglowca » 5 maja 2017, o 00:17

Potrzebuję zregenerować tylną belkę w citroenie ale kurcze nikt nie chce się tego podjąć :( znajomy mechanik powiedział mi że muszę szukać serwisu najlepiej gdzieś w wawie, a mam trochę daleko i nie bardzo mam czas na takie wyjazdy. Poradzi ktoś coś?
pilotsmiglowca

Postautor: kopernikus » 5 maja 2017, o 02:20

Jako posiadacz francuskiego samochodu powinieneś trafić na stronę tylnabelkapolska.pl i nie miałbyś problemu. Szkoda że mało mechaników ją poleca bo ich klienci mieliby znacznie mniej problemów ze swoimi francuskimi samochodami
kopernikus

Postautor: pilotsmiglowca » 5 maja 2017, o 03:25

Faktycznie nie znam tej strony a co to jest?
pilotsmiglowca

Postautor: kopernikus » 5 maja 2017, o 03:35

Można tam zamówić tylną belkę już po regeneracji albo regenerację belki którą im się wyśle (sami przysyłają kuriera więc cały proces trwa bardzo szybko), tutaj znajdziesz szczegóły https://tylnabelkapolska.pl/oferta/naprawa-tylnego-zawieszenia/ i dużo ważnych informacji. Jak ktoś jest na miejscu w którymś z miast w których mają swoje serwisy to może skorzystać ale wysłanie do nich belki do zregenerowania albo zamówienie gotowej nie jest wcale mniej wygodne. Potem belkę może ci zamontować każdy mechanik, dobrze zwłaszcza jak masz znajomego i gotowe, można jeździć na gwarancji i to aż 3 lata :) szkoda że nie wiedzą o tym wszyscy posiadacze francuzów oraz inne osoby bo często z powodu komplikacji z naprawami rezygnuje się z zakupów tych samochodów a one naprawdę potrafią być super
kopernikus

Postautor: pilotsmiglowca » 5 maja 2017, o 06:16

Super, dzięki
pilotsmiglowca

Postautor: kopernikus » 5 maja 2017, o 06:41

Ok :)
kopernikus

Wróć do Autostrada do motoryzacji