Szukam kwiaciarni z ofertą weselną

Postautor: zagadkowaUlka » 16 maja 2016, o 21:33

Cześć! Szukam dobrej kwiaciarni która zajmuje się organizacją kwiatów na wesele. Standardowo zależy mi na bukiecie ślubnym i kwiatach do przybrania kościoła i sali weselnej. Kogo w Krakowie możecie mi polecić? Tylko proszę o poważne odpowiedzi bo temat jest niezwykle ważny i pilny.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: MarlenaSałacińska » 16 maja 2016, o 23:36

Kwestią kwiatów na moje wesele zajmowała się jedna kwiaciarnia z Krakowa, którą polecam każdemu bo kwiaty były świeże i bardzo dobrze dobrane. Poczytaj sobie dokładne informacje na tej stronie: motyli-raj.pl/pl/i/Oferta-dla-Pary-Mlodej/23 . Polecam bo warto bo kwiaty mają zawsze świeże i po prostu piękne.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: Arcymistrz1993 » 17 maja 2016, o 01:36

Przepraszam że się wcinam w temat ale potrzebuję informacji czy ta kwiaciarnia zajmuje się doręczaniem kwiatów do domu wybranej osoby? Zależy mi na uczciwej firmie bo kwiaty muszą być w idealnym stanie. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: ScubieSnack06 » 17 maja 2016, o 03:31

Tym też się zajmują, sam często wysyłam przez nich kwiaty i nigdy nie byłem niezadowolony. Bardzo dobre ceny a bukiety skomponowane po prostu znakomicie. Do tego szybka dostawa nawet z terminem dzisiejszym jeśli bardzo ci sie spieszy. Kolezanka wysłała link to ja nie będę gorszy, proszę: motyli-raj.pl/pl/i/Realizacja-zamowien/26 . Nie zapomnij u wybraniu jakiegoś fajnego bilecika ;)
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: CzesławZagoński » 17 maja 2016, o 04:25

Może powieje trochę chłodem ale kiedyś kupiłem w tej kwiaciarni piękny wieniec na pogrzeb. Kosztował niedużo w porównaniu do innych sklepów ale był świeży i pachnący. Pomyślałem że takie informacje też się mogą przydać więc nie miejscie pretensji że piszę o pogrzebie, to też uroczystość na której trzeba mieć ładne kwiaty.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: zagadkowaUlka » 17 maja 2016, o 07:02

Nie no jasne. Fajnie że napisałeś. Dzięki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Wróć do Na dzień dobry!