Gdzie tanio przetłumaczyć ważne dokumenty?

Postautor: dębowy69 » 4 sie 2016, o 21:53

Siemanko, powiem tak mam kilkanaście stron do przetłumaczenia i to są dla mnie dosyć ważne dokumenty. Nie może być mowy o jakiejkolwiek pomyłce. Wszystko musi być bezbłędnie i precyzyjnie przetłumaczone. Ile może mnie kosztować takie tłumaczenie i gdzie znajdę w miarę niedrogich tłumaczy, którzy za taką ilość nie wezmą nie wiadomo ile.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: Arcymistrz1993 » 4 sie 2016, o 23:22

Nie napisałeś o jaki język ci chodzi. Jeżeli chodzi o tłumaczenia dokumentów angielski jest bardzo popularny w związku z czym ceny też nie są zbyt wysokie. Tylko pamiętaj, ze rozliczenie jest od strony rozumianej jako 1800 znaków ze spacjami. czyli to co masz musisz podzielić na 1800 i wyjdzie ci ile masz stron do tłumaczenia. chyba, ze chodzi ci o tłumaczenie przysięgłe to będzie jakieś 1125 znaków ze spacjami. Chyba, ale musisz to jeszcze sprawdzić dokładnie.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: dębowy69 » 5 sie 2016, o 01:12

Tak chodziło mi o język angielski zapomniałem dodać. Z tego wszystkiego po prostu mi wyleciało. To ile się płąci za taką strone tłumaczenia.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: Arcymistrz1993 » 5 sie 2016, o 02:03

Tak jak mówiłem tłumaczenia z angielskiego są stosunkowo tanie. Za strone płaci się około trzydzieści czterdzieści złotych. Mało kto wychodzi za te ramki. Zresztą tańszej opcji chyba bym nie brał. Na twoim miejscu bardziej bym się skupił na jakości usług, bo w tej samej cenie możesz znaleźć ludzi o różnych kwalifikacjach.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: pilotsmiglowca » 5 sie 2016, o 03:14

Tak, przede wszystkim musisz doprecyzować co to za tekst jeśli z jakiejś specjalistycznej branży dobrze jest znaleźć tłumacza, który właśnie siedzi w tej dziedzinie. Nie każdy tłumacz lubi teksty medyczne, albo budowlane. Poczytaj na forach opinie o danym biurze tłumaczeń.
pilotsmiglowca

Postautor: amator » 5 sie 2016, o 04:30

Ja mogę ci polecić biuro Albion Grzegorz Kołodziej robią naprawdę fachowe tłumaczenia. Mają po kilku specjalistów w każdej dziedzinie. Cen nie maja jakiś wygórowanych taki standard jak kolega pisał trzydzieści za zwykłe i czterdzieści przysięgłe. Powiem szczerze, ze porównani do innych tłumaczy to sa po prostu perfekcyjni. Ich umiejętności językowe i precyzje jest widoczna na pierwszy rzut oka.
amator

Postautor: dębowy69 » 5 sie 2016, o 06:15

Aha, to ciekawe, nie wiedziałem, ze to jest takie ważne.
Awatar użytkownika
dębowy69

Wróć do Na dzień dobry!