Impreza integracyjna dla nowych pracowników.

Postautor: AlexanderNie-wielki » 7 wrz 2016, o 02:23

Witajcie. Ostatnio dużo się pozmieniało u nas w firmie i z racji tego chcemy zrobić taką imprezę firmową żeby przywitać nowych pracowników. Impreza będzie miała charakter tematyczny więc szukam kogoś kto zorganizuje coś takiego dla mnie. Znacie kogoś?
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: CzesławZagoński » 7 wrz 2016, o 03:09

Na twoim miejscu zainteresował bym się agencjami zajmującymi się organizacją eventów i imprez firmowych. Jest sporo takich firmy, sam korzystałem z takiej jednej dlatego wysyłam ci do nich namiary, może z nimi uda ci się wszystko załatwić.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: rzychoniowa » 7 wrz 2016, o 04:53

Regularnie od ponad roku organizujemy imprezy z pomocą jednej agencji. W prywatnej wysłałam ci do nich numer telefonu i adres strony internetowej. Najlepsza agencja z jaką miałam okazję współpracować. Wszystko przygotowane od początku do końca bez mojej ingerencji ;)
rzychoniowa

Postautor: MarlenaSałacińska » 7 wrz 2016, o 05:48

Zawsze można wejść w internet i po prostu wpisać coś takiego. Domyślam się że znajdziesz kilkaset wyników wyszukiwania więc teraz tylko kwestia kogo wybrać :D
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: wulgar » 7 wrz 2016, o 06:31

Trochę szukałem ale w końcu znalazłem tą wizytówkę. W skrzynce masz już wiadomość ode mnie a w niej kilka podstawowych informacji na temat agencji z którą ja współpracowałem. Załączyłem jeszcze kilka zdjęć co by był pogląd na to jak taka impreza wyglądała.
wulgar

Wróć do Na dzień dobry!