Polećcie jakieś ładne drzwi pokojowe

Postautor: AlexanderNie-wielki » 28 sty 2016, o 04:55

Witam, opiszę mój problem może w ten sposób, z góry przepraszam, że się tak rozpisałem. Kupiliśmy z żoną kawalerkę. Niestety jak na razie tylko na to nas było stać. Kupiliśmy mieszkanie używane, trochę odremontowaliśmy. Mamy jednakowoż problem z drzwiami, bowiem rozmieszczenie kuchni i pokoju oraz łazienki jest tak niefortunne, że otwierane drzwi w normalny sposób (zawiasy) to duże utrudnienie w poruszaniu się pomiędzy pomieszczeniami. Zastanawialiśmy się nad zakupem drzwi przesuwnych, ale kiedyś nasza rodzina też korzystała z takich i nie była zadowolona, bo nie były one trwałe. Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić, czy są jakieś alternatyw? Pomóżcie!
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: dębowy69 » 28 sty 2016, o 05:56

Witaj, jak to jest kawalerka to w zasadzie nie ma się co spodziewać, że będą to włości. Jeśli trudność sprawia otwieranie drzwi powinenes przestawić się na te przesuwane. Jeśli posłużysz się lepszą marką być może na dłużej będziesz się cieszył sprawnością takich drzwi. Wydaje mi się, że teraz robią znacznie lepsze drzwi przesuwane na tej listwie, niż x lat wstecz.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: simbatyczna31 » 28 sty 2016, o 06:27

Witajcie: założycielu tematu i inni rozmówcy, ja również poszukuję najlepiej prawe wewnętrzne drzwi we Wrocławiu w jakimś nietypowym, eleganckim i nowoczesnym kolorze :D ciekawe czy robią wiśniowe, to mój ulubiony kolorek :P.
Awatar użytkownika
simbatyczna31

Postautor: CzesławZagoński » 28 sty 2016, o 08:13

Hej, wiśniowe drzwi :D a to ciekawa propozycja :D Sadzę, że we Wrocławiu nie będzie brakować sklepów ani propozycji na nietypowe uwieńczenie wnętrzarskiego stylu nawet w kolorze wiśni :P Powracając do tematyki przesuwnych drzwi na specjalnej listwie, z mojego doświadczenia wiem, że jest to opcja do tych pomieszczeń, które zazwyczaj nie są często zamykane – więc jeśli masz możliwość zamontuj je do salonu, do łazienki wstaw jednak normalne, otwierane drzwi skrzydłowe.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: MarlenaSałacińska » 28 sty 2016, o 09:07

Hejka, zgadzam się z Toba, takie dzwi pasują jedynie do gościnnego pokoju. Gdybym to ja wybierała do łazienki też wsadziła bym zwyczajne dzwi, zawsze jest inny komfort załatwiania swoich potrzeb w takiej lazience. Nie wiem jak teraz robią dzwi, ale kiedys nam się takie popsuly, jak szwagier niechcący się o nie oparł.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?