Jaka agencja detektywistyczna jest najlepsza w wykrywaniu zdrad?

Postautor: Arcymistrz1993 » 24 cze 2016, o 04:43

Wiem, ze to brzmi desperacko ale muszę mieć pewność wiec szukam pomocy naprawdę dobrego detektywa albo agencji. Chodzi mi o kogoś dyskretnego i skupionego na pracy dla mnie. Proszę wszystkich którzy mieli taką przykrą sytuację o polecenie i będę wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: dębowy69 » 24 cze 2016, o 05:39

Jest takie biuro detektywistyczne z Warszawy, które polecił mi brat jak miał sprawę rozwodową. Tu ci linka podsyłam mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/ bo mówił, ze dostarczyli mu takich dowodów, ze nie dało się tej lasce z tego nijak wykręcić. Poza tym chwalił ich też za dobry sprzęt i właśnie takie poważne podejście do sprawy, bo wcześniej go ignorowali jak mówił że chodzi o zdradę, w innych biurach
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: MarlenaSałacińska » 24 cze 2016, o 06:55

To twój brat nie był jedyny który ich wybrał, bo ja też. To mój drugi detektyw od zdrad był którego zatrudniłam no i pierwszy okazał się klapą, a ten przeciwnie. Polecam Ci, bo ludzie tam traktują Cie poważnie i z szacunkiem, no i nie ma mowy o wykryciu- naprawdę są tak dyskretni ze ja nie wiedziałam nawet jak oni zdobyli niektóre foty itd.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?