Konstrukcje stalowe w Wielkopolsce - polecane firmy.

Postautor: kromka20 » 19 lip 2016, o 20:09

Szukam jakiejś dobrej, solidnej firmy, która zajmuje się konstrukcjami stalowymi i działa na obszarze Wielkopolski. Chodzi mi o takich fachmanów, którzy potrafią robić i ogrodzenia i balustrady.
kromka20

Postautor: rzychoniowa » 19 lip 2016, o 22:05

Mogę ci polecić steelbud.eu. Robią praktycznie wszystko ogrodzenia i barierki, balustrady. Wszystko wysokiej jakości. Do tego wycena jest całkowicie za darmo. Mi się z nimi bardzo dobrze współpracowało. Od razu rozumieli moje oczekiwania i pracowali według wytycznych. Do tego zawsze służyli radą, gdy nie wiedziałam jaką decyzję podjąć.
rzychoniowa

Postautor: dariakepa » 20 lip 2016, o 00:04

tak ta firma robi świetne balustrady. Potrafią je montować nawet w dość kłopotliwych miejscach. Tak było u mnie gdzie praktycznie z żadnej strony nie mieli swobodnego dojścia, ale dali radę i mam piękny balkonik.
dariakepa

Postautor: CzesławZagoński » 20 lip 2016, o 01:06

Ogrodzenia możesz zamówić tutaj steelbud.eu/?ogrodzenia,26. Tak jak już wspominali poprzednicy firma godna polecenia. Miałem bardzo duży komfort, kiedy z nimi współpracowałem. W każdej sprawie można się z nimi dogadać. Nawet jeśli chodzi o cenę. Są otwarci na negocjacje.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: ScubieSnack06 » 20 lip 2016, o 03:37

Zgadzam się takie konstrukcje robią wrażenie. Szczególnie pięknie wygląda stal na balkonach. Bardzo lubię taką klasykę. Przypominają mi styl starych kamienic. Drewno i szkło też jest ciekawe jeżeli ktoś lubi bardziej nowoczesne aranżacje.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 20 lip 2016, o 05:51

Solidność wykonania to podstawa, trzeba zawsze dobrze sprawdzić firmę, która będzie ci robić takie konstrukcje. Oczywiście materiał też jest ważny, bo jak będziesz oszczędzać na jakości to zapłacisz za rok podwójnie.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: rzychoniowa » 20 lip 2016, o 07:39

Nie zgadzam się, zawsze należy sprawdzać parametry balustrady, droga nie oznacza od razu dobrej. Można dostać całkiem tanie, a solidne balustrady. Poza tym zależy do czego jest potrzebna, czy będzie miała być wewnątrz na przykład na schodach czy na zewnątrz.
rzychoniowa

Postautor: dariakepa » 20 lip 2016, o 10:36

Wiadomo to co na zewnątrz jest bardziej narażone i może się szybciej niszczyć, dlatego trzeba zainwestować w lepszy materiał. Do środka domu materiał nie jest tak ważny. Można kupić coś taniego.
dariakepa

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?