Szukam dobrego specjalisty od szkoleń BHP i z obsługi wózka widłowego!

Postautor: Arcymistrz1993 » 4 sie 2016, o 03:40

Pilnie potrzebuję jakiś namiarów na dobrą firmę ze Szczecina albo okolic która organizuje pełne szkolenia bhp dla administracji i dla magazynierów kursy z obsługi wózków widłowych. Dodatkowym plusem byłyby też przeciwpożarowe. Najlepiej jakby wszytsko to mogła zrobić jedna firma. Dzięki!
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Szukam dobrego specjalisty od szkoleń BHP i z obsługi wózka

Postautor: Kałamarnica1982 » 4 sie 2016, o 06:07

ogólnie jak ja się rozglądałam za kimś takim w Szczecinie to jest ich sporo ale w końcu zdecydowaliśmy się z szefem na tą bhp-komplex.pl/szkolenia-bhp/. Sprawdź sobie czy mają wszystkie te kursy co ty chcesz, bo my korzystaliśmy z BHP dla administracji i biurowych i ze szkolenia przeciwpożarowego. Jeśli chodzi o te dwa to naprawdę polecam bo ludzie charyzmatyczni, potrafią zainteresować nawet takimi nudnymi z pozoru tematami no i przede wszystkim dobrze przeszkalają bo widać to później w pracy nowych osób.
Awatar użytkownika
Kałamarnica1982

Postautor: ScubieSnack06 » 4 sie 2016, o 06:22

Właśnie robiłem tez mały research wśród znajomych firm i mówili że rzeczywiście właśnie Ci których Ty poleciłaś to organizują najlepsze bhp w województwie zachodniopomorskim więc w tek kwestii na pewno się na nich zdecyduje i na przeciwpożarowe też. Dzięki za ten namiar. A ktoś wie jak u nich z wózkami i szkoleniami dla magazynierów?
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Szukam dobrego specjalisty od szkoleń BHP i z obsługi wózka

Postautor: dębowy69 » 4 sie 2016, o 06:53

Ja współpracowałem z kilkoma organizatorami takich kursów m.in. właśnie z pół roku temu z nimi i też bym polecił. Mają dobre ceny kursów, szczególnie jak chodzi o większą ilość ludzi no i wszytsko tłumaczą prosto i szybko. Zobacz sobie na ich stronie opis tych kursów bhp-komplex.pl/kurs-na-operatora-wozka-widlowego/ tam bardziej tłumaczą co i jak konkretnie robią. U mnie chłopaki ich chwalili bo szkolą na różne rodzaje wózków i można za jednym zamachem zrobić kilka rzeczy od razu
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: rzychoniowa » 4 sie 2016, o 07:28

Gdziekolwiek byś się nie zdecydował wysłać ludzi to sprawdź najpierw czy maja odpowiednie certyfikaty czy uprawnienia do szkoleń. Ja kiedyś już prawie umowę podpisywałam a się okazało się to jacyś ludzie kompletnie z podwórka :/
rzychoniowa

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?