Szukam pracy za granicą, jakie strony polecacie?

Postautor: rzychoniowa » 15 sie 2016, o 23:49

Potrzebuję pracy za granicą, słyszałam że w Niemczech można dużo zarobić na opiekowaniu się osobami starszymi, trochę znam niemiecki ale nie wiem nawet jak zacząć szukać ofert. Pomóżcie proszę.
rzychoniowa

Postautor: ScubieSnack06 » 16 sie 2016, o 00:17

Oferty pracy znajdziesz na tej stronce - laxocare.pl/oferty-pracy/ moja znajoma wyjeżdżała na zachód jako opiekunka korzystając z zamieszczanych tam ogłoszeń i zawsze wracała bardzo zadowolona. Ludzie kulturalni i uczciwi, a firma rekrutująca sprawdzona i poważna. Skoro znasz podstawy niemieckiego to bardzo dobrze bo bedzie to niezbedne do pracy na tym stanowisku.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 16 sie 2016, o 02:06

Znajomoscjezyka wcale nie jest niezbedna. Moja siostra wyjechała za granicę jako opiekunka a zna tylko angielski. Siedzi tam już pare lat i nie narzeka na problemy ze znalezieniem pracy, wlasciwie to ma jej full.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: ScubieSnack06 » 16 sie 2016, o 04:59

Kolego, poczytaj sobie najpierw wymagania a potem pisz laxocare.pl/opiekunka-osob-starszych-warunki/. Może i gdzieś są firmy które zatrudniają bez podstawowych kwalifikacji ale na pewno nie są uczciwe i bezpieczne. Znajomość języka jest przecież niezbędna do utrzymania odpowiedniej komunikacji z podopiecznym. W jaki sposób twoja siostra dowiaduje się czego oczekuje osoba?
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: amanda » 16 sie 2016, o 06:45

Zgadzam się z panem wyżej. Jeżdżę do Niemiec co roku jako opiekunka osób starszych i znajomość języka, nawet podstawowa to absolutne minimum. Od dwóch lat korzystam nawet z ogłoszeń na stronie którą podałeś i mogę potwierdzić że są sprawdzeni i warto skorzystać z ich usług.
amanda

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?