Impreza firmowa na świeżym powietrzu – atrakcje dla dzieci

Postautor: amator » 13 sty 2017, o 00:16

Witam wszystkich. Jestem odpowiedzialny za przygotowanie takie plenerowego pikniku dla pracowników nasze firmy. Impreza będzie integracyjna, dla całych rodzin naszych pracowników i trzeba więc też zapewnić jakieś atrakcje dla dzieci. Orientujecie się może gdzie znajdę jakąś firmę zajmującą się wynajmem różnych „zabawek” plenerowych i co w ogóle proponujecie?
amator

Postautor: kromka20 » 13 sty 2017, o 01:56

Dzisiaj jest tego na rynku naprawdę dużo, ale ja osobiście polecam zorbing, to bardzo modna dzisiaj rozrywka, a do tego naprawdę lubiana przez dzieci, kliknij sobie na to, zobaczysz jak to mniej więcej wygląda.Chodzi o te ogromne dmuchane kule, na przykład umieszczone w wodzie. Cena nie jest wysoka, a dzieciaki mają masę atrakcji ;)
kromka20

Postautor: mathias » 13 sty 2017, o 04:43

Generalnie wszystko co dmuchane jest dla dzieciaków bardzo fajne, od chociażby takie zameczki jak tutaj http://www.funandplay.pl/bv_event/dmuchane-zamki/. Mój młody to godzinami potrafi nie wychodzić z takich miejsc, a swoją drogą ta firma ma przystępne ceny wynajmu. Najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci, pamiętaj o tym i dlatego warto właśnie w doświdczonych firmach wynajmować sprzęt.
mathias

Postautor: amator » 13 sty 2017, o 07:01

A dużo przestrzeni jest potrzebne do takich dmuchanych zabawek od funandplay.pl? Szczerze to ja myślałem o jakichś usługach zabawiania dzieci pokazami, konkursami i takie tam.
amator

Postautor: mathias » 13 sty 2017, o 08:43

No to już zależy co konkretnie wybierzesz, zadzwoń po prostu do nich to się dowiesz co i jak.
mathias

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?