Bramka wejściowa – gdzie mogę dokupić do sklepu?

Postautor: CzesławZagoński » 16 mar 2017, o 02:46

witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym dokupić bramki wejściowe do swojego sklepu, zasadniczy problem jest jednak taki, że jednak od dłuższego czasu rozglądam się za takimi bramkami i mega trudno jest znaleźć jakąś fajną ofertę. Może ktoś z was tutaj na forum mógłby mi pomóc? Coś podpowiedzieć, gdzie kupić taki sprzęt do sklepu? Będę wdzięczny za rekomendacje ;)
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: kromka20 » 16 mar 2017, o 05:19

no proszę ;) masz sklep? Interes jakiś taki domowy, czy coś większego? Jestem ciekawa ;D
kromka20

Postautor: rzychoniowa » 16 mar 2017, o 06:41

u nas prowadzimy niedaleko naszego domu taki mały sklepik i niedawno też kupowaliśmy bramki wejściowe ;) także śmiało mogę ci coś super polecić ;) proszę: sklepikaria.pl/113-systemy-prowadzenia-klienta pod tym linkiem znajdziesz bardzo fajną ofertę bramek i ogólnie wszystko masz mega dobrze rozpisane ;) myślę, że bez najmniejszego problemu takie rozwiązania możesz u siebie w sklepie zastosować ;)
rzychoniowa

Postautor: dariakepa » 16 mar 2017, o 06:52

fajny ten link sklepikaria.pl ;) mają duży asortyment i ofertę ogólnie sprzętów do każdego sklepu ;) zdecydowanie takie coś mi odpowiada… lubię jak wszystko jest w jednym miejscu. Coś mi się wydaję, że też kupię trochę rzeczy od nich… może jakieś regały, albo jakieś stojaki. Takich sprzętów nigdy za wiele w sklepie, a mamy zamiar poszerzyć naszą ofertę ;)
dariakepa

Postautor: ScubieSnack06 » 16 mar 2017, o 08:28

bardzo spoko ten link faktycznie ;) mam zamiar się do nich też odezwać ;) mój brat prowadzi sklep odzieżowy i trochę sprzętów ma zamiar dokupić i przydałoby mu się właśnie dokupić trochę rzeczy tego typu. Na pewno mu doradzę ten wątek, a głównie ten sklep internetowy
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 16 mar 2017, o 09:09

no w każdym sklepie powinno się jednak bramki wejściowe montować, bo różnie to bywa. Raz, że ułatwia to nawigację w sklepie, a dwa, że w razie czego zawsze można zablokować taką bramkę jakby coś było nie tak (nie życzę tutaj bynajmniej nikomu)
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: AlexanderNie-wielki » 16 mar 2017, o 09:27

moim niespełnionym marzeniem jest założyć własny sklep… byłoby naprawdę świetnie mieć taki sklep, w którym mógłbym handlować ubraniami i nie tylko ;) kiedyś miałem taki plan na życie z narzeczoną, otworzyć taki sklep… ale niestety rozstaliśmy się, a marzenia zostały. Może z czasem jeszcze coś ogarnę.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?