Na które szkolenia sprzedażowe w Warszawie warto się zapisać?

Postautor: zagadkowaUlka » 6 kwie 2017, o 00:52

Dzien dobry. Z tego co zauważyłam, w Warszawie jest całkiem bogata oferta szkoleń sprzedażowych. Chciałabym się zapisac na jakieś tego typu szkolenie, ale nie wiem które wybrać. Może Wy cos mi polecicie?
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Na które szkolenia sprzedażowe w Warszawie warto się zapisać

Postautor: dariakepa » 6 kwie 2017, o 03:11

Ja polecam skuteczne szkolenia sprzedażowe w Warszawie, które zostały opisane pod adresem internetowym trainbrain.com.pl/2017/02/27/jasna-strona-marketingu/. Szkolenia te dotyczą takich zagadnien, jak: kreowanie wizerunku firmy i dbanie o ten wizerunek, przyciąganie uwagi klienta oraz zainteresowanie konsumenta. Jeśli jesteś handlowcem lub na co dzień obcujesz z marketingiem, to te szkolenia będą w sam raz dla Ciebie.
dariakepa

Postautor: zagadkowaUlka » 6 kwie 2017, o 03:47

Przyznaję, ze jest to całkiem interesująca oferta. A mogłabyś napisac mi coś więcej na temat firmy, która te szkolenia organizuje?
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: dariakepa » 6 kwie 2017, o 04:28

Jest to sprawdzona firma TrainBrain, która oferuje starannie przygotowane i ciekawie prowadzone szkolenia w przystępnych cenach. Firmę wyróżniają autorskie programy szkoleń, które są intensywne oraz zorientowane na praktykę. Co ważne, programy te zostały oparte na dokonaniach uznanych autorytetów w danych dziedzinach. Znakiem rozpoznawczym firmy jest ponadto profesjonalna kadra trenerów – ludzi młodych, dynamicznych, którzy skutecznie nauczają uczestników szkoleń i skracają dystans między nimi.
dariakepa

Postautor: zagadkowaUlka » 6 kwie 2017, o 06:04

Coraz bardziej przekonuję się do skorzystania z oferty poleconej przez Ciebie firmy. A czy możesz mi jeszcze napisac, jakie szkolenia oprócz sprzedażowych firma ta ma w swojej ofercie?
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: dariakepa » 6 kwie 2017, o 06:37

Generalnie specjalnością firmy są szkolenia, których celem jest rozwijanie w uczestnikach umiejętności niespecjalistycznych, czyli np. komunikacyjnych, społecznych, dotyczących samorealizacji oraz dotyczących szybkiego uczenia się. W ofercie firmy znajdują się obecnie np. warsztaty myślenia projektowego, szkolenie z publicznego przemawiania oraz trening budowania zespołu.
dariakepa

Postautor: zagadkowaUlka » 6 kwie 2017, o 09:24

Są to bardzo ciekawe zagadnienia. Na początek zdecyduję się skorzystać z oferty szkoleń sprzedażowych tej firmy, a potem może zapiszę się tam jeszcze na inne szkolenie.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?