Potrzebna firma oferująca projekty nowoczesnych kuchni w Poznaniu.

Postautor: kromka20 » 7 kwie 2017, o 00:31

Oczywiście oprócz samego projektu interesuje mnie też ich wykonanie. Zależy mi na takich błyszczących frontach, może jakieś ciekawe elementy graficzne. Znacie jakąś firmę, która wykonuje takie rzeczy?
kromka20

Postautor: CzesławZagoński » 7 kwie 2017, o 01:33

Sprawdź sobie tę stronę www – to firma, która zajmuje się projektowaniem i wykonaniem szaf, zarówno garderobianych, jak i kuchennych. Z tego co wiem, to wykonują też właśnie szafki kuchenne i to mają różne, mniej i bardziej śmiałe projekty. Co do zaś motywu graficznego, to proponują szklane fronty z grafiką, co myślę, jest jednym z najciekawszych rozwiązań obecnie.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: kromka20 » 7 kwie 2017, o 03:44

Szczerz emówiąc myślałam o czymś innym, mówiąc o tym elemencie graficznym, ale zaintrygowałeś mnie tym :)
kromka20

Postautor: rzychoniowa » 7 kwie 2017, o 06:33

A masz może jakiś link bepośredni do ich oferty kuchni? Bo przyznaję, że też mnie to bardzo zainteresowało i chętnie bym się bliżej przyjrzała, co mają do zaoferowania.
rzychoniowa

Postautor: CzesławZagoński » 7 kwie 2017, o 07:56

nie ma sprawy :) Tu http://szafy-kuchnie.net/projektowanie-kuchni/ masz opis całej ich oferty. Możesz sobie też podejrzeć galerię wykonanych przez nich nowoczesnych kuchni w Poznaniu. Ja sam, jak się wahałem, czy skorzystać z ich usług, czy nie, to po obejrzeniu tych zdjęć nie miałem watpiości ;)
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?