Sprawdzony producent bezpiecznych świec dekoracyjnych

Postautor: amanda » 22 maja 2017, o 03:36

Poleci ktoś sprawdzonego producenta świec dekoracyjnych? Proszę pisać tylko o krajowych, a najlepiej byłoby gdyby dodatkowo wytwarzał świece z naturalnego wosku. To dla mnie bardzo istotne.
amanda

Postautor: CzesławZagoński » 22 maja 2017, o 04:55

Sory że podpytam ale dlaczego jest to tak ważne? Nie chcę wyjśc na ignoranta ale dla mnie świeczka to świeczka, myślałem że wszystkie są zrobione z wosku.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: dariakepa » 22 maja 2017, o 05:06

Siemka, tu masz namiary na sprawdzonego polskiego producenta: https://olynk.pl/o-nas/. Bardzo doceniają go za granicą bo jak kupuję sobie to zawsze musze zamówić wiecej sztuk dla znajomych z Niemiec. Oprócz naturalnego wosku, który jest bezpieczny trzeba powiedzieć że robią bardzo ładne świece dekoracyjne producent staje na wysokości zadania a to wszystko w dobrej cenie - niższej niż w sklepach stacjonarnych. A dlaczego kwestia naturalnego wosku jest ważna chyba nie muszę dodawać bo to logiczne że palący się syntetyk wydziela szkodliwe chemikalia które potem wdychamy. Pozdrawiam.
dariakepa

Postautor: CzesławZagoński » 22 maja 2017, o 06:51

Nie słyszałem o tym i troche sie kupy ta teoria nie trzyma. Jest przecież tyle zaniczyszczeń w powietrzu, smog itd. Naprawde myslisz ze taki szczegół jak świeczka może cokolwiek zmienić? Prowadzono w ogóle jakieś badania na ten temat? Wątpię skoro nadal są w sprzedaży. Wniosek jest jeden, że wszystkie świeczki ze sklepowych półek są bezpieczne.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: dariakepa » 22 maja 2017, o 08:13

Nie mam tyle czasu żeby cię uświadamiać, ale już widzę że mówisz kalkami z telewizji. Zamiast o smogu powinno się mówić o niskiej emisji która jest o wiele bardziej szkodliwa ale to już nikogo nie interesuje. Skoro chcesz wierzyć we wszystko co ci mówią to już tylko Twoja sprawa, pzdr.
dariakepa

Postautor: ScubieSnack06 » 22 maja 2017, o 08:29

Zamawiałem świece na olynk i uważam że to bardzo dobry i niedrogi sklep jak na jakość którą oferuje. Świece palą się dłużej, mają przyjemniejszy płomień i ładnie pachną. Co do wosku naturalnego to się aż tak nie zagłebiałem ale oczywistym jest że będzie zdrowszy niż sztuczny. Jakoś tyle lat rewolucji w używaniu sztucznych zamienników nie wychodzą nam na zdrowie.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?