Jak wybrać dobry sklep nike i nie przepłacać?

Postautor: zagadkowaUlka » 1 lip 2019, o 20:13

Na co zwracacie uwagę przy zamawianiu butów przez Internet? Może polecicie mi jakieś miejsca w sieci? Od razu dodam, że najbardziej interesują mnie buty od Nike. To jedna z moich ulubionych marek.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: rzychoniowa » 1 lip 2019, o 22:47

Ja z Nike poznaję się tak naprawdę od niedawna, ale jak na razie jestem bardzo zadowolona.;) Nie spodziewałam się, że ich buty mogą być takie wygodne… Tym bardziej, że udało mi się je złowić w całkiem korzystnej cenie. Zajrzyj sobie na stronę https://ctxsport.com/sklep/nike/, znajdziesz tam ten sklep Nike, gdzie właśnie ostatnio składałam swój zamówienie. Mają dużo modeli do wyboru, a dostawa do domu realizowana jest błyskawicznie, co lubię.;)
rzychoniowa

Postautor: amator » 1 lip 2019, o 23:00

Chodzę na profesjonalne treningi, więc zwracam uwagę przede wszystkim na jakość butów. Poza tym wiadomo, że do każdej aktywności przydaje się trochę inna podeszwa… Inne buty na twardą halę sportową, inne na boisko piłkarskie. Nike ma też całkiem niezłe buty do biegania, warto spróbować.
amator

Postautor: kromka20 » 2 lip 2019, o 00:15

Sprawdź sobie ofertę CTX SPORT, mają bardzo duży wybór markowych butów w dobrych cenach. Kupisz tam też inne akcesoria sportowe, na przykład czapki z daszkiem i plecaki. Mają świetną obsługę klienta, polecam.;) Ja oprócz Nike noszę jeszcze Adidasa.
kromka20

Postautor: Kałamarnica1982 » 2 lip 2019, o 01:33

Ja też lubię te marki. Tym bardziej, że rozmiarówka Adidas jest dopasowana idealnie, naprawdę mało które buty aż tak mi pasują. Możesz sobie zobaczyć na tej stronie https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/. jest tam rozpisana tabela. Buty sportowe muszą być przewiewne i wytrzymałe, a i adidas, i Nike, jak najbardziej dbają o te cechy.
Awatar użytkownika
Kałamarnica1982

Postautor: kopernikus » 2 lip 2019, o 03:15

Ja buty zamawiam już praktycznie wyłącznie przez Internet, jakoś nie mam cierpliwości do chodzenia po sklepach stacjonarnych. A tak to zamawiam i mam dostawę do domu. Poza tym jest też większy wybór modelu i lepsza dostępność różnych rozmiarów.
kopernikus

Postautor: Kałamarnica1982 » 2 lip 2019, o 06:06

To też prawda, w sklepach stacjonarnych często zdarzało mi się, że wyprzedał się już mój rozmiar albo model i musiałam wracać do domu z niczym.;)
Awatar użytkownika
Kałamarnica1982

Wróć do Kto zapyta, kto odpowie?