Jaką agencję hostess polecacie?

Postautor: ScubieSnack06 » 15 kwie 2016, o 04:38

Szukam dobrej agencji hostess ze stolicy która oferuje wynajem ładnych, towarzyskich i sympatycznych dziewczyn. Planuję rozpoczęcie akcji promocyjnej dla mojej sieci restauracji w różnych punkach miasta. Oferowane będą darmowe próbki kuchni amerykańskiej więc i stroje powinny być w tym stylu, może coś kowbojskiego, jeszcze nie zdecydowałem. Prosze o polecenia i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: MarlenaSałacińska » 15 kwie 2016, o 06:11

Bardzo ładne i sympatyczne hostessy mają w Hostamo. To profesjonalna agencja działająca od wielu lat na terenie całego kraju która oferuje usługi na najwyższym poziomie, wśród agencji hostess do obsługi imprez są na pewno najlepsi i najbardziej renomowani. Współpracuję z nimi od bardzo dawna i za kazdym razem wiem ze oddaję wizerunek marki w dobre ręce :). Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: simbatyczna31 » 15 kwie 2016, o 08:29

Również często korzystam z usług tej agencji i mogę powiedzieć jedynie dobre słowa. Terminowa, rzetelna i uczciwa firma z fantastycznym personelem. Dziewczyny są bardzo zmotywowane i zainteresowane tym co się dzieje, zabawiają klientów i świetnie się prezentują. Poleciła mi ich znajoma, chociaż z początku byłam trochę sceptycznie nastawiona to nie żałuję i z pewnością będę kontynuowała naszą współpracę ;)
Awatar użytkownika
simbatyczna31

Postautor: ScubieSnack06 » 15 kwie 2016, o 10:27

Znalazłem ich stronę, dzięki za polecenie. Jestem pod wielkim wrażeniem urody Pań. Chyba większośc z nich to profesjonalne modelki. Z takimi osobami sukces akcji mam chyba w kieszeni :). Dzięki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Wróć do Życie nie jest wolne od problemów