Czy warto wynajmować adwokata do sprawy rozwodowej?

Postautor: dariakepa » 3 paź 2016, o 21:59

Warto zatrudniać adwokata, gdy chce się rozwieść? Czy bez adwokata takie sprawy trwają dużej? Co wpływa na czas trwania sprawy rozwodowej?
dariakepa

Postautor: dębowy69 » 3 paź 2016, o 23:29

Każda sprawa to indywidualny przypadek i trudno tak jednoznacznie określić ile potrwa dana sprawa, czy nie będzie po drodze jakichś trudności, czy coś nie wpłynie na przeciągnięcie procesu. Po prostu bardzo różnie wyglądają rózne sprawy rozwodowe Warszawa akurat jest dużym miastem i tutaj nie ma problemu z dostępem do prawnika, który zna się na takich sprawach. Zawsze można się skonsultować. Mój kolega kiedyś odesłał mnie z jednym problemem na stronę kancelaria-szymczykiewicz.pl. Pewnie w mniejszych miejscowościach jest z tym większy kłopot.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: zagadkowaUlka » 4 paź 2016, o 00:23

Moim zdaniem adwokaci przydają sie w dwóch sytuacjach, przy sprawach karnych i rozwodowych właśnie. Niby wydaje Ci sie, że wszystko masz dogadane i rozwód przejdzie bez problemu, aż tu nagle jeszcze aktualny mąż wyskoczy z jakimiś zarzutami i jestes ugotowana. Wszystko się przeciąga i gmatwa. Lepiej od razu szukac jakiego prawnika. Obecnie nie ma większego problemu, jeśli interesują Cię takie rozwodowe kancelarie prawne Warszawa jest siedzibą wielu kancelarii, ale w mniejszych miastach też zawsze znajdzie się jakiś prawnik.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: Arcymistrz1993 » 4 paź 2016, o 00:49

Ludzie powariowaliście z tymi adwokatami. Jak dwie osoby widzą, że nie ma sensu dłużej ciągnąć związku to rozwód można przeprowadzić raz dwa i to bez udziału osób trzecich.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: zagadkowaUlka » 4 paź 2016, o 03:05

Znałam takie pary, które myslały tak jak ty. Jak przyszło do sprawy, to skakali sobie do oczu i wyciagali najgorsze brudy. Moim zdaniem warto zawczasu się przed czyś takim zabezpieczyć.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: Kałamarnica1982 » 4 paź 2016, o 05:17

Nie wiem, czy do każdej sprawy rozwodowej potrzebny jest adwokat, ale jeśli chodzi o sprawy karne to bym nie ryzykowal. A jeśli potrzebujesz dodatkowej informacji na temat usług świadczonych przez adwokatów to sobie po prostu sprawdź w wyszukiwarce pod hasłem typu rozwody adwokat sprawy karne Warszawa lub coś w tym stylu. Na pewno dotrzesz do takich informacji, które mogą Cię zainteresowac.
Awatar użytkownika
Kałamarnica1982

Postautor: dariakepa » 4 paź 2016, o 06:50

Dzięki za rady. Jak się pewnie domyślacie, chodzi o moją własną sprawę i dzięki za sugestie. Troszkę otworzyliście mi oczy.
dariakepa

Wróć do Życie nie jest wolne od problemów