O ochronie obiektów w Poznaniu – domy prywatne?

Postautor: MarlenaSałacińska » 6 lut 2017, o 01:38

: czesc, co myslicie o monitoringu na prywatnej posesji? Chcielibyście założyć kamere w swoim domu, a może już jakas macie? Powiem szczerze, ze powaznie się zastanawiam czy nie zaczac jakos chronic swojego domu, bo w okolicy niedawno było wlamanie i wynieśli sporo cennych rzeczy… a policja oczywiście bezradna, bo niewiadomo kto to zrobil…
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: amanda » 6 lut 2017, o 04:25

Mieszkam teraz sama w dosyć dużym domu na obrzeżach i powiem szczerze, że się po prostu bałam. Dlatego dałam sobie założyć monitoring. Ta firma raf-system.pl/Monitoring_b11.html mi doradziła i pomogła. Bałam się, że ochrona obiektów w Poznaniu to droga zabawa, ale wcale nie jest tak źle, a za to śpię spokojnie.
amanda

Postautor: simbatyczna31 » 6 lut 2017, o 07:07

świat jest czasem bardzo zwariowany i niebezpieczny, wiec ja jednak jestem za monitoringiem… u siebie mam jedną kamerę ustawioną na wejście. I mam jakis taki troche wiekszy komfort.
Awatar użytkownika
simbatyczna31

Postautor: kopernikus » 6 lut 2017, o 08:40

Ja łączę dom prywatny z biurem i dlatego się zdecydowałem na ochronę. RAF-SYSTEM zamontował mi monitoring i poinstruowali mnie jak najlepiej ochraniać obiekt, z czego korzystać, by było bezpiecznie.
kopernikus

Wróć do Życie nie jest wolne od problemów