Jak skończyć finanse i rachunkowość bez pisania pracy. Przyjmę wsparcie!

Postautor: CzesławZagoński » 13 lut 2017, o 06:41

Witam. Na wstępie powiem, że nie jestem jednym z tych leniwych studentów co oglądają seriale albo imprezują zamiast się uczyć. Mam bardzo dobrą średnią i na moim kierunku (finanse i rachunkowość) jestem jednym z około 20% najlepszych. Nie chcę zmarnować tego czasu na uczelnie przez taką głupotę jak nie obronienie licencjatu, ale mówię poważnie, nie napiszę tego. Próbowałem ale ja nie umiem pisać długich wypowiedzi. Zero szans. Mój ratunek w was. Ktoś zna kogoś kto pisze prace z tego tematu?
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: kromka20 » 13 lut 2017, o 09:21

Nie znam nikogo osobiście, ale za to znam fajny portal, dzięki któremu skończyłam mój kierunek, inny niż FiR, ale też ekonomiczny). Podsyłam link do sekcji o pracach z finansów - http://twojredaktor.pl/praca-finanse.html – masz tam możliwość wstawienia ogłoszenia i po prostu czekasz, aż ktoś z zarejestrowanych podejmie wyzwanie i ustalasz z nim koszt jego usługi. Proste i skuteczne, polecam
kromka20

Postautor: ScubieSnack06 » 13 lut 2017, o 09:59

Ale dobre! Też zaczynam rozeznanie i przeglądam na razie fora, czyli jednak jako antyhumanista mam szansę mieć dyplom, to jest bardzo dobra wiadomość dla mnie :D
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Wróć do Życie nie jest wolne od problemów