Do jakiego adwokata od podziału majątku we Wrocławiu się udać?

Postautor: zagadkowaUlka » 20 mar 2017, o 03:07

Cześć. No tak wyszło, że niedawno z mężem wzięliśmy rozwód. Zdardzał mnie na boku i w ogóle. No ale to nieważne. Już jesteśmy rozwiedzeni. Teraz trzeba jeszcze załatwić podział majątku, ale nie wiem do kogo, do jakiego adwokata najlepiej się udać, żeby to wszystko załatwić. Może Wy wiecie, macie jakieś doświadczenie?
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: ScubieSnack06 » 20 mar 2017, o 03:54

Tutaj na pewno będzie rozprawa potrzebna. Ale jak macie już rozwód to właśnie sprawa o podział majątku jest zwykle kolejnym etapem rozchodzenia się małżonków, więc nie będziecie pierwsi, którzy to robią. Dobry adwokat powinien załatwić sprawę ;)
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Do jakiego adwokata od podziału majątku we Wrocławiu się uda

Postautor: MarlenaSałacińska » 20 mar 2017, o 05:07

Koleżanko, trzeba to szybko załatwić, żeby można było jakoś to ogarnąć. Jak nie wiesz jak to ogóle wygląda to wejdź na strone adwokacirozwodowi.pl/podzial-majatku/ i tutaj masz informacje o adwokatach o podziału majątku we Wrocławiu to jakoś powinnaś sobie z tym wszystkim poradzić :)
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: zagadkowaUlka » 20 mar 2017, o 05:32

Bardzo dziękuję. A może ktoś z Was już przechodził przez taką sprawę i wie, jak to dokładnie wygląda? Trochę się tym stresuje, bo nie wiem czego w ogóle się spodziewać i cy dostanę tyle tego majątku, że będę mogła jakoś godnie żyć po tym rozwodzie…
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: MarlenaSałacińska » 20 mar 2017, o 07:36

Nie masz się czego bać. Też się tak stresowałam, ale się okazało, że prebiegło to wszystko o wiele mniej problemowo niż rozwód i jestem naprawdę zadowolona z tego, że tak dobrze to wyglądało. Majątek został podzielony sprawiedliwie, przynajmniej mi się tak wydaje
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: zagadkowaUlka » 20 mar 2017, o 10:15

Dobrze, w takim razie jeszcze raz dziękuję za informacje i mam nadzieję, że też będę mogła powiedzieć, że jestem zadowolona z rozwoju rozprawy
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Wróć do Życie nie jest wolne od problemów