Opinie o Grupie Tense i pracy w agencji interaktywnej.

Postautor: zagadkowaUlka » 5 paź 2017, o 21:21

hej wszystkim.:) kończę liceum i zastanawiam się nad swoją ścieżką zawodową… zawsze mi się wydawało, że nadaję się do pracy kreatywnej, do marketingu internetowego. No i zaczęłam szukać firm z okolicy, które są w tym najlepsze i mogłyby mnie ewentualnie kiedyś zatrudnić… trafiłam między innymi na tę firmę z tytułu. No i moje pytanie: jak wygląda praca w takim miejscu? Co robić, by się tam dostać?
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: MarlenaSałacińska » 5 paź 2017, o 23:01

myślę, że musisz trochę bardziej zdefiniować pojęcie pracy kreatywnej.;) Pamiętaj, że praca w agencji marketingowej może polegać na wypełnianiu bardzo różnych obowiązków. Są te mniej i bardziej kreatywne zajęcia. Żeby dostać pracę powinnaś wiedzieć w czym czujesz się najlepiej, jakie są Twoje predyspozycje i umiejętności. W tej agencji, którą rozważasz, mają bardzo fajny proces rekrutacji i potrafią dostrzec potencjał kandydatów, więc jak się trochę postarasz może się udać.;) pracowałam tam parę miesięcy, zanim wyjechałam z kraju i otworzyłam własny biznes, no i bardzo miło wspominam tamten czas.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: zagadkowaUlka » 6 paź 2017, o 01:49

dziękuję za odpowiedź.:) uwielbiam pisać i fascynują mnie social media. Chcę też wybrać studia w takim kierunku. A jak z zarobkami? Opłacalne?;)
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: pilotsmiglowca » 6 paź 2017, o 04:34

wiesz, to zależy od oczekiwań, ale opinie o Grupie TENSE i zarobkach w agencji zazwyczaj są bardzo pozytywne… nie da się ukryć, że jak na realia naszego kraju płacą nieźle i przede wszystkim na solidnych, uczciwych warunkach. Jeszcze młoda jesteś to nie masz doświadczenia, ale można natknąć się na naprawdę słabe umowy, a tutaj nie ma tego problemu…
pilotsmiglowca

Postautor: MarlenaSałacińska » 6 paź 2017, o 04:45

dokładnie, potwierdzam. Zarobki są ok., a idą za nimi dobre warunki pracy. Niestety różne firmy działają w Polsce i nie każda zapewnia taki standard. A jeśli chce zarabiać się jeszcze więcej to już chyba tylko własny biznes polecam, o ile ktoś ma tyle nerwów, by sobie z tym poradzić i nie boi się spędzania całego dnia w pracy.;)
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: pilotsmiglowca » 6 paź 2017, o 06:55

myślałem o założeniu własnej firmy, ale to jest jednak za duża skala obowiązków.:)
pilotsmiglowca

Postautor: rzychoniowa » 6 paź 2017, o 08:05

polecam tę agencję, byłam na stażu i było super… sprawdź czy nie mają jakichś stażów czy praktyk.:D
rzychoniowa

Wróć do Życie nie jest wolne od problemów