Jak można dbać o siebie po ciąży?

Postautor: zagadkowaUlka » 30 sie 2016, o 22:51

Siema, po urodzeniu dziecka moje ciało zmieniło się diametralnie. już nie jestem tak piękna jak kiedyś. Oczywiście cieszę się, ze mam dziecko, ale gdzieś w środku bardzo cierpię, bo chciałabym wyglądać tak jak kiedyś. Bardzo przytyłam i moja skóra straciła swoją elastyczność. Mam rozstępy w wielu miejscach. Co mogę zrobić by mój wygląd choć trochę poprawić, wiem że już nie będę wyglądać tak jak przed ciążą, ale może da się coś jeszcze zrobić.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: ScubieSnack06 » 30 sie 2016, o 23:43

Nie martw się , wiele kobiet po urodzeniu dziecka jest w podobnej sytuacji. żadna z nich nie wygląda tak jak przed ciążą, i bardzo często trudno im to zaakceptować. Oczywiście to nie jest tak, ze nic się już z tym nie da zrobić. możesz poprawić kondycje skóry zażywając codziennie naturalny kolagen. Prawdopodobnie w czasie ciąży i porodu straciłaś go bardzo dużo, dlatego skóra straciła swój dawny blask. Po uzupełnieniu tego pierwiastka wszystko powinno się wyrównać.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 31 sie 2016, o 01:19

Oczywiście jeśli masz nadwagę to warto by było zrzucić parę kilo. Tylko uważaj nie możesz się drastycznie odchudzać jeśli karmisz. a jeśli nie karmisz to tez uważaj, bo wszystko trzeba robić z głową. Skóra musi nadążyć za zmieniającym się ciałem inaczej zrobi ci się pełno rozstępów i skóra będzie nieestetycznie wisiała.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: wulgar » 31 sie 2016, o 03:31

Oczywiście możesz się odchudzać, ale jednocześnie zażywaj kolagen Colway. Dzięki temu unikniesz wszystkich tych niechcianych efektów o których wspominał kolega wyżej. Skóra dobrze odżywiona nadąży za zmianami i wrócisz do pięknej figury.
wulgar

Postautor: amator » 31 sie 2016, o 05:14

Przecież wy kobiety, po ciąży czy przed zawsze jesteście piękne i nie musicie nikomu nic udowadniać. Nie przejmuj się tak na pewno twój facet wciąż jest tobą zachwycony, bez względu na to ile masz kilogramów.
amator

Postautor: rzychoniowa » 31 sie 2016, o 07:08

Przede wszystkim kobieta nie jest po to, żeby zaspokajać potrzeby estetyczne kogokolwiek. także pamiętaj, ze nic nie musisz. To nie jest tak, ze jak zmieni się twój wygląd to jesteś jakoś mniej wartościowa czy coś w ten deseń. Kurcze naprawdę to jak się wygląda nie świadczy o człowieku. Rozumiem, ze jest ci ciężko, ale kluczem jest zrozumienie, ze nic nie musisz. od razu poczujesz się lepiej.
rzychoniowa

Wróć do Damski punkt widzenia