Jaką kurację na zniszczone włosy możecie polecić?

Postautor: MarlenaSałacińska » 14 mar 2017, o 04:56

Dzień dobry. Jestem zainteresowana zakupem sprawdzonego kosmetyku do włosów o działaniu silnie regeneracyjnym. Moje włosy są obecnie w kiepskim stanie – są suche, zniszczone, łamliwe i w dodatku wypadają. Czy możecie polecić mi jakąś sprawdzoną kurację do włosów?
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: simbatyczna31 » 14 mar 2017, o 06:17

Ja dość dlugo szukałam dobrego dla mnie kosmetyku wzmacniającego i regenerującego włosy, aż wreszcie trafiłam na kurację na zniszczone włosy, dostępną w sprawdzonym sklepie internetowym pod adresem https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/229,wlosy_kuracje.html. Dostępny tam kosmetyk uratował moje długie włosy przed ścięciem. Wyraźnie je odżywił i dotlenił, a także nadał im objętość i elastyczność, dzięki czemu teraz wyglądają na zdrowe i zadbane.
Awatar użytkownika
simbatyczna31

Postautor: Kałamarnica1982 » 14 mar 2017, o 06:47

Ja także stosowałam tę specjalistyczną kurację na zniszczone włosy i również mam o niej jak najlepsze zdanie. Moje włosy po kilku tygodniach jej używania wyraźnie się wzmocniły, zregenerowały i mniej wypadają.
Awatar użytkownika
Kałamarnica1982

Postautor: MarlenaSałacińska » 14 mar 2017, o 08:12

No to ja też zdecyduję się wypróbowac tę kurację. Mam nadzieję, że dzięki niej moje włosy odżyją i nie będę musiała ich ścinać.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Wróć do Damski punkt widzenia