Krótka erekcja i szybki wytrysk

Postautor: dębowy69 » 30 gru 2015, o 04:29

Wszystko tak jak w temacie. Moja erekcja trwa krotko i szybko osiagam orgazm. Bede wdzieczny za zaproponowanie wszelkich sposobow na poradzenie sobie z tym problemem. Jestem gotowy na wszelkie metody, dlatego mowcie wszystko co wiecie. Czekam na propozycje.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: AlexanderNie-wielki » 30 gru 2015, o 05:40

Długość erekcji zależy wyłącznie od ciebie. Tak na prawde mozesz to kontrolowac, wystarczy się tego nauczyc. Wiem, nie jest to proste ale musisz pocwiczyc. Znam wiele osob co wytrenowalo sobie tą umiejetnosc i dziś ich erekcja trwa kilka razy dluzej niż przedtem. Zastanawiali się nad skorzystaniem z pomocy lekarza ale zawzieli się i im udalo się metodami naturalnymi.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: zagadkowaUlka » 30 gru 2015, o 06:08

Czasamu duże opóźnienie wytrysku metodami naturalnymi nie jest mozliwe. Wtedy trzeba zastosowac roznego rodzaju lekarstwa. Jezeli już będziesz na tym etapie, ze wszystkie w pelni naturalne metody zawioda mozesz skorzystac z naturalnych suplementow diety. Oparte są one wyłącznie o zioła, dlatego nie mają żadnego negatywnego wpływu na ludzki organizm prócz zamierzonego.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: dębowy69 » 30 gru 2015, o 08:42

Wątpię, żebym dał radę zrobić to naturalnie. Mam słabą silną wolę, dlatego zrobienie czegoś wbrew checi sprawia mi duze problemy. A może znacie jakieś techniki, które ułatwią mi cały proces naturalnego wydłużania erekcji? Myslę, że dałbym rade regularnie trenować i wykonywać pewne czynności. Aby tylko odniosły one skutek.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: Kałamarnica1982 » 30 gru 2015, o 09:39

Możesz zastosować zwyczajną zmianę pozycji lub różnego typu masaże. Polecam również, jeżeli masz za dużo kilogramów, zrzucić je. Nadwaga i mało aktywny tryb życia sprzyja problemom z erekcją. Znam osoby, które zmieniły swój tryb na bardziej aktywny, zaczely jezdzic na rowerze, biegać, chodzą na siłownie i wszystkie problemy w organizmie znikly jak za dotknięciem różdżki.
Awatar użytkownika
Kałamarnica1982

Wróć do Męskie poletko