Militarny prezencik na urodziny

Postautor: Arcymistrz1993 » 28 sty 2016, o 11:39

Hehe no więc tak nasz kumpel jest zapalonym fanem Archiwum X. po prostu maniak. normalnie kiedyś jak był młodszy to mu się wydawało że jest Mulderem. Ale do rzeczy. Chcemuy mu kupić na urodziny ze znajomymi cwlaśnie coś związanego z tym serialem. Tak na znak pamięci jaki był z niego krejzol :P Rozglądam sie po sklepach tego typu i na przykład ja mam to z tego sklepu taniemilitaria.pl/pl,rekawice-taktyczne-blk-szwajcarskie-tm-337-rozmiar-l-tm,3,139,163,0,3111.html bo lubię sobie postrzelac. No i byłem bardzo zadowolony bo ich nawet sie nie dauszkodzić nożem. Może wiecie cotam ten Mulder miał? pewnie jakieś latarki coś
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: dębowy69 » 28 sty 2016, o 13:52

łooo archiuwm x to kiedyś był szał. Teraz tak sobei myślę żę właśnie no oni chodzili z latarkami bo zawsze wszędzie tam było ciemno w tym serialu obojętnie czy dzień czy noc xd Więc myśle, że taka duża latareczka szperacz będzie okej. Ma duża moc i rużne tryby typu ekonomiczny i tak dalej wiec starczy na długo. no ale wsumie to ma być przecież bardziej dla żartu wiec tym bardziej.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: ScubieSnack06 » 28 sty 2016, o 14:25

tej a do czego masz tę rekawice? bo ja do swojej repliki karabinu mp7. To jest dopiero zabawka! w ogóle super boc zęść elementów ma z metalu no i może mieć wskaźnik laserowy to jest su – per ...
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Wróć do Męskie poletko