Chcę odzyskać dziewczynę

Chcę odzyskać dziewczynę

Postautor: CzesławZagoński » 11 kwie 2016, o 02:59

Witam wszystkich forumowiczów. Ostatnio w moim życiu wydażyła się swoista rewolucja, coś niespodziewanego. Moja dziewczyna zerwała ze mną, choć byliśmy ze sobą dwa lata. Chcę ją odzyskać, nie wyobrażam sobie bez niej życia. Co robić? Chłopaki – byliście w takiej sytuacji? Dziewczyny – poradzicie coś? Kto zna kobiety lepiej niż Wy…
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Chcę odzyskać dziewczynę

Postautor: dębowy69 » 11 kwie 2016, o 04:06

A podała chociaż powód? Może po prostu znalazła kogoś innego i nie ma już odwrotu. Ludzie się rozstają, tak bywa.
Awatar użytkownika
dębowy69

Chcę odzyskać dziewczynę

Postautor: CzesławZagoński » 11 kwie 2016, o 04:29

Powiedziała że jesteśmy ze sobą z przyzwyczajenia. Czuje się jak moja przyjaciółka, za mało jej okazuję czułości, za rzadko mówię że ją kocham i tak dalej. Powiedziała, że nie wie czy ją wciąż kocham.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Chcę odzyskać dziewczynę

Postautor: MarlenaSałacińska » 11 kwie 2016, o 06:03

No widzisz, czyli w sumie powiedziała Ci dokładnie, Co jej w Tobie przeszkadza. Ja wiem, że faceci mają problem z wyznawaniem uczuć, ale mógłbyś robić to częściej zwłaszcza, że Twoja dziewczyna była nieszczęśliwa z powodu niedostatecznej czułości – jak sama to nazwała. Myślę, że wystarczy że zrobisz coś romantycznego, pokażesz, że Ci jednak na niej zależy.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Chcę odzyskać dziewczynę

Postautor: Arcymistrz1993 » 11 kwie 2016, o 07:51

Ja myślę, że koleżanka wyżej ma rację. Twoja dziewczyna chyba tsak naprawdę nie chciała z tobą zerwać tylko po prostu chciała popchnąć cię w kierunku konkretnej czynności, konkretnego zachowania. Chce, żebyś był bardziej romantyczny i okazał jej uczucie. Może zabierz ją na wycieczkę? Może znajdź w Internecie domki nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska jest świetnym miejscem jeśli chodzi o tego typu rozrywki. Albowiem wcale nie musi to być nad morzem.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Chcę odzyskać dziewczynę

Postautor: dariakepa » 11 kwie 2016, o 08:29

Owszem, nie musi być nad morzem, ale w Wielkopolsce też można spędzić wczasy nad jeziorem, nad wodą. Wiadomo, że taki klimat jest bardzo romantyczny i nastrojowy. Obejrzyj sobie ofertę: brzezina-agroturystyka.pl/wczasy-nad-jeziorem/ . Już lektura samej strony internetowej może sprawić, że zakochasz się w tym miejscu. Tak jak ja :).
dariakepa

Chcę odzyskać dziewczynę

Postautor: SkryształowaS » 11 kwie 2016, o 09:25

Mogę potwierdzić Twój pogląd, iż urlop nad wodą jest niezastąpiony. Wydaje mi się, że jest to fajne przeżycie nie tylko dla ludzi, którzy kochają naturę. Mój narzeczony oświadczył mi się podczas naszego pobytu w osadzie agroturystycznej nad wielkopolskim jeziorem i może dlatego mam taki sentyment.
Awatar użytkownika
SkryształowaS

Wróć do Męskie poletko