Gdzie można sprawdzić francuza?

Postautor: kromka20 » 9 lis 2016, o 03:58

Cześć wszystkim. Szukam dobrych serwisów francuskich aut. Ktoś kiedyś mnie nastraszył, że ta tylna belka to jedne wielkie nieporozumienie i więcej szkód robi jak dobrego. Chciałabym sprawdzić czy z moim autem (citroen berlingo) jest wszystko ok. ja nie słyszę żeby coś chodziło inaczej niż zwykle, to może nic się z moją nie dzieje. Wolałabym jednak to wszystko sprawdzić. Jeśli możecie coś polecić to dajcie namiar.
kromka20

Postautor: CzesławZagoński » 9 lis 2016, o 06:14

Witam. Tak to prawda, że poszczególne modele francuskich aut posiadają belkę skrętną, z którą jest mnóstwo problemów. W zasadzie awaria tego układu jest bez żadnych objawów, tak więc i tak bym na Twoim miejscu sprawdził czy jest wszystko ok. Można wykonać w Krakowie regenerowanie belki od Citroena Berlingo lepiej to sprawdź, zanim będzie za późno. Z tego co czytałem w magazynie motoryzacyjnym to wymiana tego układu pochlania sporo pieniędzy gdy jest za późno.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: ScubieSnack06 » 9 lis 2016, o 06:32

Siemka. Ja słyszałem, że jest dobry serwis. Zdaje się, że sprawdzają tylną belkę skrętną w Warszawie. Spróbuj sobie poszperać w sieci, poczytaj o tym i sama zadecyduj. Ja tam specjalnie cie straszyć nie zamierzam.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: rzychoniowa » 9 lis 2016, o 08:35

Witaj. Mój mąż też musiał sprawdzić co się dzieje z tą belką. Też nas znajomy nakierował na taki serwis.
rzychoniowa

Postautor: Arcymistrz1993 » 9 lis 2016, o 10:11

Cześć. Ja polecam zregenerować to od razu, żeby potem nie było większych problemów. No to są niestety uroki francuskich aut. Wszystko się tam niestety psuje.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Wróć do Męskie poletko