Dieta na mase

Dieta na mase

Postautor: CzesławZagoński » 15 kwie 2016, o 07:47

Witam szukam jakiegoś dobrego dietetyka bo naprawde nikogo skutecznego nie moeg znalexc...Chodzi oto ze nie moge za nic przybrac na masie nic nie pomaga. Obżeram sie jak proś biore suplementy i nic. Wiec potrzebny mi ktos kto bedzie mial jakies nowoczesne podejscie nie zadna pani od biologi co bedzie gadac o grupach krwi lol. Macie kogoś takiego? W gre wchodza oczywiscie porady przez internet pozdraawiam was
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Dieta na mase

Postautor: dębowy69 » 15 kwie 2016, o 08:04

Ło znam to sam jestem ektomorfikiem i też mialem mega problem żebu przybrać. Ale pomogła mi jedna osoba mianowicie tej osoby porady dietetyczne Kraków co prawda to moje miejsce zamieszkania ale mysle ze ta oosba chetnie bedzie z toba wspolpracowac mailowo lub telefonicznie bo nie ma duzo klientow. życze powodzenia pozdrawiam
Awatar użytkownika
dębowy69

Dieta na mase

Postautor: kopernikus » 15 kwie 2016, o 09:32

ja myśle że problem nie jest w diecie tylko że potrzebny ci jest dobry trener personalny. generalnie często okazuje sie że ludzie źle cwicza to znaczy zle wykonuja niektore ruchy tak że niewłasciwe miesnie pracuja i przez to jest problem. jak sobie juz wyrobisz dobre nawyki to pojdzie jak z gorki. życze tez powodzenia z dieta pozdtawiam cześć
kopernikus

Dieta na mase

Postautor: wulgar » 15 kwie 2016, o 10:40

to prawda ja też jadłem, jadłem i nic, a potem skorzystałem z pomocy personalnego trenera w Poznaniu i poleciały kilogramy w góre :D tak to jest, jedni chco schunac inni przytyć chetnie by sie zamienili ale nie moga :D no ale wkoću kazdy swoj sukces osiaga jesli tylko wystarczajaco mocno sie o to stara. czego i tobie życze
wulgar

Dieta na mase

Postautor: pilotsmiglowca » 15 kwie 2016, o 10:52

jasne jasne, dieta to podstawa. zacznij od skóry hehe :D a tak serio to przede wszystkim musisz jeść wiecej wegli niż białka jako ektomorfik - wnioskuje ze nim jesteś? oczywiście najlepszy bedzie profesjonalny, wyksztalcny dietetyk ale poki nie znajdziesz to tak rob, pakuj w siebie caly czas zdrowe wegle
pilotsmiglowca

Wróć do O zdrowie warto zadbać