Sposoby na zdrowe odchudzanie.

Postautor: rzychoniowa » 1 sie 2016, o 01:29

Drogie panie, od jakiegoś czasu walczę z otyłością. To co uda mi się stracić na wadze, za chwilę znów wraca. Taki klasyczny efekt jojo. Juz sama nie wiem co robię nie tak. Niby ćwiczę, jem o określonych porach, unikam nadmiaru słodyczy, naprawdę się bardzo staram, a nie żadnych efektów. Słyszałam o ziołach które wspomagają odchudzanie, może któraś z was coś takiego już stosowała?
rzychoniowa

Postautor: zagadkowaUlka » 1 sie 2016, o 02:21

Wiesz może za mało upłynęło jeszcze czasu żeby było widac efekty ćwiczeń, może potrzebujesz więcej czasu. Wiesz ciało kobiety zmienia się tez z biegeim cyklu menstruacyjnego. Może wcale to nie jest efekt yoyo, a po prostu zatrzymuje ci się woda w organizmie?
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: MarlenaSałacińska » 1 sie 2016, o 04:58

No kobietki, bez przesady, kluczem jest zdrowa i zbilansowana dieta, ruch fizyczny i silna wola. Woda w organizmie zatrzymuje się tez nie bez przyczyny. Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest naturalne i nieprzetworzone jedzenie, bogate w składniki odżywcze, a także polecałabym odwiedzić dobry sklep ekologiczny ze zdrową żywnością i ułożyć sobie zbilansowaną dietę, bogata z składniki odżywcze. Na pewno pomoże a waga się ustabilizuje.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: dariakepa » 1 sie 2016, o 06:37

No już przestańmy snuć hipotezy, tylko doradźmy koleżance. Jeśli chodzi o naturalne wspomagacze diety i metabolizmu to polecę si spirulinę, proszę tutaj możesz sobie o niej troszkę więcej pocztać: sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Spirulina-o-cudownych-wlasciwosciach-sklep-internetowy-Nasze-Zdrowie/2 . Mi bardzo pomogła przy odchudzaniu i później w utrzymniu wagi, żeby nie powstał efekt jojo, na który się uskarżasz.
dariakepa

Postautor: dębowy69 » 1 sie 2016, o 09:06

Az miło się czyta, że sa jeszcze kobiety które się nie głodzą, nie łykają tabletek tylko ćwiczą i zdrowo jedzą. Tak trzymać. A swoją droga to polecałbym spróbować wrzucić do diety jagody goja.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: kromka20 » 1 sie 2016, o 10:45

O tak, jeśli chodzi o odchudzanie to rewelacyjne są te jagody goji sklep internetowy, w którym zazwyczaj robiłam zakupy miał akurat na nie promocję, więc się skusiłam, sceptycznie ale jednak. Okazało się że ten przypadek dał mi całkiem nowe życie i sylwetkę. Skończyła się walka o każdy kilogram, dają radę te jagódki. Polecam z całego serducha!
kromka20

Wróć do O zdrowie warto zadbać