Potrzebny stomatolog dla syna

Postautor: wulgar » 1 wrz 2016, o 06:28

Witam, mój syn pobił się z kolegami w szkole i wybił sobie ząb, chłopak jest młody i wiecie jak to jest, wstydzi się terazz chodzić do szkoły, sam wychowuję syna i już nie daję rady go przkonywac, że specjanie to nie widać tego ubytku. Ale on nie wyobraża sobie, aby mógł chodzic bez zęba. Pilnie potrzebny jest mu dobry stomatolog, znacie jakiegoś, błagam o szybkie odpowiedzi!
wulgar

Postautor: AlexanderNie-wielki » 1 wrz 2016, o 07:49

Bez przesady chłopak się w bójki wdaje, a Ty mu teraz chcesz jeszcze implanty wsadzać, bo się wstydzi, niech samsobie na nie zarobi!!!
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: kromka20 » 1 wrz 2016, o 08:04

łatwo Ci mówić chłopaka można ukarać za bójkę, ale zęby mu trzeba wstawić, bo brak zębów może mieć poważne kosekwencje dla zgryzu, mogę polecić wam cenionego stomatologa w Poznaniu na Grunwaldzie mającego swój gabinet. To świetnie wyposażony gabinet, dysponujący najlepszym sprzętem i najlepszymi materiałami. zarejestrujcie się na wizytę online i koniecznie pójdźcie na konsultację.
kromka20

Postautor: zagadkowaUlka » 1 wrz 2016, o 08:45

To faktycznie doskonały gabinet, wstawiono tam implanty mojemu meżowi, jest bardzo zadowolony, koniecznie tam pójdż z sybnem, wczesniej zapoznaj się z atrakcyjnym cennikiem wszczepienia implantów zębowych w Poznaniu na stronie gabinetu, ale najwięcej to dowiesz się na miejscu, szczegółowy cennik znajdziesz w rejestracji, ale najlepiej omów wszystko z lekarzem stomatologiem na pierwszej wizycie, bo każdy przypadek jest inny.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: amator » 1 wrz 2016, o 10:42

O ilu ważnych rzeczy można się dowiedzieć, często jeżdżę do Poznania, teraz już będę wiedział, gdzie się udać, gdy rozboli mnie ząb czy też gdy trzeba będzie wstawic sobie ząb.
amator

Wróć do O zdrowie warto zadbać