Szukam pończoch przeciwżylakowych

Postautor: kromka20 » 24 paź 2016, o 07:23

Dzień dobry. Poszukuję pończoch przeciwżylakowych bo od pewnego czasu czuję że moje nogi są bardzo ciężkie i zmęczone. Dodatkowo pod kolanami pojawiły mi się takie małe żyłki, przypominające żylaki tyle że o wiele mniejsze. W zwiazku z tym ze pracuje glownie w pozycji siedzącej co sprzyja żylakom chciałabym jakoś przeciwdziałać, a słyszałam że pończochy są bardzo skuteczne. Pozdrawiam serdecznie.
kromka20

Postautor: rzychoniowa » 24 paź 2016, o 09:46

Mogę ci polecić producenta pończoch przeciwżylakowych Veera ktoresa niedrogie, wytrzymałe i idealne na pierwsze objawy zylaków. Fajne w nich jest to że świetnie wyglądają i dają prawdziwe uczucie komfortu. Dla mnie są prawdziwym zbawieniem, a znalazłam je właściwie przez przypadek podczas szukania w internecie niedrogich pieluch :). Kupiłam i jedno i drugie w tym samym sklepie i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z ceny :).
rzychoniowa

Postautor: CzesławZagoński » 24 paź 2016, o 11:33

Wiecie moze gdzie moznakupic tanią poduszkę ortopedyczną i inhalator dla dziecka? Moj syn ma alergie i strasznie zlespi. Lekarz powiedzial ze dobra poduszka powinna pomóc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: dariakepa » 24 paź 2016, o 12:46

Cześć! Sprzęt medyczny tego typu znajdziesz w sklepie AbaMedica. Polecam tam szukać bo ceny są niskie a asortyment najwyższej jakości. Chyba na początku roku zamawiałam niedrogą poduszkę ortopedyczną, wygodną i utrzymującą swoje właściwości nawet po wielu czyszczeniach i wtedy właśnie widziałam jakieś inhalatory. Daj znać czy znalazłes to co chciałeś. Pozdrawiam serdecznie.
dariakepa

Wróć do O zdrowie warto zadbać