Gdzie wykonać w Gdańsku Wrzeszcz implanty stomatologiczne?

Postautor: Kałamarnica1982 » 9 sty 2017, o 23:12

Cześć wszystkim Bardzo proszę o radę! Moja mama odkąd pamięta miała bardzo słabe zęby, które często musiała leczyć u dentystów. Niestety nie wszystkie żeby udało się uratować i teraz ma naprawdę duże ubytki w uzębieniu. Bardzo się tego wstydzi, dlatego chciałabym z okazji jej uro-dzin zafundować jej implanty. Możecie powiedzieć, gdzie najlepiej to zrobić?
Awatar użytkownika
Kałamarnica1982

Postautor: tori » 9 sty 2017, o 23:45

To bardzo miłe z Twojej strony! Rozumiem, co czuje Twoja mama, bo kiedyś straciłam dwójki w wyniku wypadku. Gdyby nie implanty, to naprawdę wstydziłabym się gdziekolwiek wychodzić. Ja robiłam swoje implanty w Gdańsku na Wrzeszczu u dentysty Mediss. Naprawdę byłam bardzo zadowolona. Zobacz sobie na stronie: http://dentysta-gdansk.com/uslugi/implanty_stomatologiczne/ masz wszystko dokładnie wyjaśnione.
tori

Postautor: Kałamarnica1982 » 10 sty 2017, o 02:28

Zastanawiam się, czy mama będzie mogła z tym normlanie funkcjonować, czy będzie czuła jakąś różnicę?
Awatar użytkownika
Kałamarnica1982

Postautor: mathias » 10 sty 2017, o 04:51

Zapewniam Cię, że nie będzie żadnej różnicy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom implant umieszcza się w żuchwie lub w szczęce. Sam zabieg nie jest ani bolesny, tylko Twoja mama będzie musiała przestrzegać kilku ważnych zasad po wszczepieniu implantów.
mathias

Postautor: tori » 10 sty 2017, o 06:57

To prawda. Zaraz po zabiegu nie można chociażby palić papierosów i trzeba unikać bardzo gorących potraw i napojów. Jeśli będzie tego przestrzegać wszystko będzie w porządku.
tori

Wróć do O zdrowie warto zadbać