Sposoby na bezdech senny.

Postautor: AlexanderNie-wielki » 8 lut 2017, o 03:31

Cześć, szukam skutecznych sposobów na bezdech senny. Narazie nie byłem jeszcze u lekarza ale z relacji osób które widziały mnie śpiącego podobno jest nieciekawie. Teraz chciałbym spróbować domowych sposobów, nie wiem co robię źle że pojawił się ten problem może dieta, albo pozycja spania? Będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: dariakepa » 8 lut 2017, o 04:20

Wypadałoby się przejść do lekarza bo z bezdechem nie ma żartów. Zawsze zaczyna się niewinnie i osoba chora nawet nie zauważa żeby coś złego się działo. Jeśli masz sygnały od róznych osób to warto zbadać się i dowiedzieć jaka jest przyczyna, bo nikt tego zdalnie nie ustali. Co możesz zrobić już teraz to wyposażyć się w taki aparat: http://sklep.rehafund.pl/aparaty-cpap. Wielu osobom na zawsze pomaga on pozbyć się przypadłości, wiec warto spróbować, pzdr.
dariakepa

Postautor: zagadkowaUlka » 8 lut 2017, o 05:39

Taki aparat na pewno ci się przyda ale dodatkowo polecałabym dobrą poduszkę do spania. Żeby było wygodniej to możesz zamówić sobie w tym samym sklepie: http://sklep.rehafund.pl/poduszki-ortopedyczne-do-spania. Pomimo że sama poduszka nie rozwiąże problemu to zdecydowanie ułatwi oddychanie. Mi pomogła wyleczyć się z chrapania, a dawałam równo. Czasem nawet sama siebie budziłam hałasem :P.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: ScubieSnack06 » 8 lut 2017, o 06:29

Skoro sama się budziłaś od chrapania to rzeczywiście musiało być wesoło :]. To co piszecie powinno w zupelnosci wystarczyc zeby pozbyc sie bezdechu. Wiem ze zaraz ktos na mnie naskoczy ale ja odradzam konsultacje z lekarzami bo zaraz zaczynaja leczenie lekami za których wypisywanie dostaja pieniadze i na tym się kończy pomoc. Nie znam przypadku żeby ktoś się wylczył lekami z bezdechu ale mamy wolny kraj i kazdy niech robi co chce, pzdr.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: AlexanderNie-wielki » 8 lut 2017, o 09:27

Właśnie z tego wzgledu nie lubię chodzić do lekarzy. Jak mnie kiedyś leczyli z grypy to myślałem że juz nigdy nie wyzdrowieje. Fajnie ze mnie rozumiesz bo chciałbym najpierw spróbować jakiejś domowej terapii. Ten aparat kupię na pewno, poduszkę też no i zobaczymy czy mi się uda wyleczyć. Najwyżej pójdę do lekarza w ostateczności.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: ScubieSnack06 » 8 lut 2017, o 11:22

Według mnie to bardzo rozsądne wyjście i powinno się zawsze od tej strony zaczynać leczenie czegokolwiek. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Wróć do O zdrowie warto zadbać