Jakie są ceny wybielania zębów we Wrocławiu?

Postautor: zagadkowaUlka » 18 kwie 2017, o 20:51

Dzień dobry. Czy ktoś orientuje się jakie są aktualnie ceny w gabinetach stomatologicznych przy usłudze wybielania zębów? Nigdy nie byłam na takim zabiegu i po prostu kompletnie nie wiem czego się spodziewać, a szykuje się ważne wydarzenie w moim życiu i właśnie mocno zastanawiam się nad wybielaniem.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: Arcymistrz1993 » 18 kwie 2017, o 21:37

Według mnie wystarczyło przejrzeć oferty kilku gabinetów stomatologicznych w sieci i już byś miała jakiś określony pogląd na temat chociażby samego przedziału takich cen.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: dariakepa » 18 kwie 2017, o 22:57

Jak chcesz wybielać zęby moja droga to nawet nie próbuj na tym oszczędzać…idź do profesjonalnego, dobrze wyposażonego gabinetu, gdzie nie tylko zrobią to dobrze, ale przede wszystkim bezpiecznie dla Twoich zębów i całej jamy ustnej. Jakość akcesoriów i materiałów do wybielania zębów to naprawdę ważna sprawa.
dariakepa

Postautor: zagadkowaUlka » 19 kwie 2017, o 01:42

No dobra, a gdzie we Wrocławiu można się na taki zabieg wybrać w takim razie? ;)
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: amator » 19 kwie 2017, o 02:25

Po pierwsze ceny, które Cię interesują możesz sobie sprawdzić na tej stronie http://www.implantywroclaw.com.pl/cennik/stomatologia-zachowawcza-pl.html, masz bardzo dokładną rozpiskę, nie w każdym gabinecie tak fajnie ceny są porozpisywane. Po drugie tam właśnie są przystępne ceny wybielania zębów we Wrocławiu, a usługi na bardzo wysokim poziomie. Zęby są wybielane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, ale najważniejsze jest to, że pracują tam doświadczeni stomatolodzy, mający dostęp do najlepszych sprzętów stomatologicznych. Gabinet do tego jest przyjemny, według mnie to ważne bo niweluje strach przed stomatologiem, ja tam jestem przerażony jak mam iść leczyć zęby, a tutaj jakoś przyjemniej ;)
amator

Postautor: zagadkowaUlka » 19 kwie 2017, o 05:20

O proszę, bardzo fajnie że dostałam propozycję. Ktoś może mi jednak wyjaśnić o co biega z nakładkowym wybielaniem, bo widzę tam taką usługę?
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: amator » 19 kwie 2017, o 07:52

To jest metoda doklejania do zębów takich specjalnych płytek, bardzo cieniutkich, które jednak właśnie mają odpowiedni kolor, a do tego stanowią zabezpieczenie dla samych zębów. Tutaj jednak zęby koniecznie muszą być w bardzo dobrym stanie, mocne i zdrowe.
amator

Postautor: pilotsmiglowca » 19 kwie 2017, o 09:07

Jak najbardziej idź do Dental Med na wybielanie zębów bo zwyczajnie się nie zawiedziesz. Inne gabinety mają często dość nieciekawe metody, które oferują słabe efekty. Tam masz nowoczesne rozwiązania stomatologiczne, bardzo profesjonalne podejście i bezbolesne leczenie przy tym ;)
pilotsmiglowca

Postautor: zagadkowaUlka » 19 kwie 2017, o 10:37

Super, naprawdę bardzo mi pomogliście, dziękuję serdecznie ;)
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Wróć do O zdrowie warto zadbać