Gdzie wykonam rzetelne USG jamy brzusznej w Warszawie na Bielanach, jaki gabinet dobry?

Gdzie wykonam rzetelne USG jamy brzusznej w Warszawie na Bielanach, jaki gabinet dobry?

Postautor: CzesławZagoński » 3 lip 2017, o 01:35

Szukam gabinetu lekarskiego gdzie zrobią USG brzucha przy czym bardzo zależy mi na tym aby było to wykonane na wysokim poziomie. Niestety nie wiem nic odnośnie usług w tym względzie bo nigdy nie musiałem korzystać. Proszę o dobrą radę.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: ScubieSnack06 » 3 lip 2017, o 04:08

Ciekawą ofertę usług medycznych ma Rehmedicon z Lisowskiej, siostra była u nich z jedną rzeczą i bardzo chwaliła, USG też robią.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 3 lip 2017, o 04:24

No właśnie, tam jest bardzo rzeczowe podejście do pacjenta a sprzęt mają na najwyższym poziomie - https://rehmedicon.com/oferta/usg-jamy-brzusznej. Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Jak chcesz mieć dobrze zrobione USG jamy brzusznej Warszawa Bielany na pewno nie ma lepszego gabinetu. Trzeba tylko przestrzegać zasad przygotowania się do badania.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: rzychoniowa » 3 lip 2017, o 05:08

Tata był na USG, wszystko bardzo sprawnie. Na szczęście żadnych nieprawidłowości nie wykryto.
rzychoniowa

Postautor: Arcymistrz1993 » 3 lip 2017, o 06:42

Ostatnio wiele osób poleca https://rehmedicon.com/, chyba faktycznie jest to miejsce godne zaufania. Sam muszę ogarnąć badania profilaktyczne więc chyba właśnie tam się udam. Ważna jest dla mnie doświadczona kadra specjalistów a z opisów na stronie wynika że ona tam faktycznie jest.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Wróć do O zdrowie warto zadbać