Co pomaga na ból kręgosłupa lędźwiowego – jakie metody stosujecie?

Postautor: CzesławZagoński » 17 lip 2017, o 22:43

Szukam sprawdzonego sposobu na to, żeby pozbyc się bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Wiem, że to często walka z wiatrakami, ale uwierzcie mi, że bardzo ciężko jest tak funkcjonować na dłuższą metę. Napiszcie proszę co Wam pomogło, a na pewno inni to wykorzystają.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: ScubieSnack06 » 18 lip 2017, o 01:07

Odwieczne pytanie ludzi, którzy maja problem z kręgosłupem. Powiem Ci jedno, że chyba najpewniejsza to w tym przypadku jest po prostu operacja, ale i tutaj nie ma gwarancji na to, że człowiek będzie sprawny w takim zakresie, jak to było wcześniej…
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: kromka20 » 18 lip 2017, o 01:18

Ale co Ty opowiadasz, operacja to jest prawdziwa ostatecznośc, tym bardziej, że są na rynku takie urządzenia, które pomagają powrócić do formy pacjentom. Pewnie, jeśli ktoś ma bardzo zaawansowany stan to trudno będzie, ale jeśli boli, a Ty mimo to funkcjonujesz, to bez problemu pas rehabilitacyjny pomoże.
kromka20

Postautor: CzesławZagoński » 18 lip 2017, o 02:35

A co to za pas? Nie słyszałem jeszcze o czymś takim, może masz na mysli gorset?
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Co pomaga na ból kręgosłupa lędźwiowego – jakie metody stosu

Postautor: kromka20 » 18 lip 2017, o 04:35

Nie, to nie jest gorset, chociaż na pierwszy rzut oka bardzo go przypomina. Zajrzyj tutaj diskdr.pl/badania.htm i przekonasz sie o czym mówię :))) Jest to super propozycja dla wszystkich, którzy cierpią…Jeśli ktoś mnie pyta co pomaga na ból kręgosłupa lędźwiowego to zawsze wskazuje na ten pas…
kromka20

Postautor: rzychoniowa » 18 lip 2017, o 07:17

Dopowiem tylko, że to działa w ten sposób, że dzięki pompce, które jest umieszczona w pasie, wytwarza się ciśnienie, które podnosi kręgi o prawie 3mm, co w przypadku człowieka jest bardzo dużo. W ten sposób zostają one odciążone i dyski nie naciskają na przykład na nerwy. W ten sposób człowiek pozbywa się bólu…
rzychoniowa

Postautor: dariakepa » 18 lip 2017, o 08:08

No ekstra informacja…Już sprawdziałam jak to działa i to takie proste, że aż niemożliwe, że jest dostępne. Stosowałam już wszystko od ćwiczeń po masaże i zawsze jakaś tam poprawa była, ale nieznaczna. Takie urządzenie na pewno pomoże.
dariakepa

Postautor: amanda » 18 lip 2017, o 08:19

Oj pomoże i to bardzo, jestem w trkacie stosowania i czuje się super. Dość sceptycznie podchodziłam to tych nowości, ale w tym przypadku okazało się, ze to strzał w dziesiątkę. Łatwy w obsłudze i bardzo wygodnie się to nosi. Poza tym jak ktoś ma coś do ukrycia w zwiazku z nadwagą też doskonale to maskuje :)))
amanda

Wróć do O zdrowie warto zadbać